FAME MMA

Kubiszyn przekonany, że z łatwością pokonałby Włodarczyka! „Kotlet do ubicia”

Mateusz Kubiszyn w mocnych słowach wypowiedział się na temat potencjalnego starcia z Krzysztofem Włodarczykiem. Jest przekonany, że z łatwością pokona byłego mistrza świata.

Przejście „Diablo” z zawodowego boksu do FAME to bez wątpienia najgłośniejszy transfer, jaki w tym roku ogłosiła federacja. Decyzja pięściarza wywołała sporo zamieszania, między innymi ze względu na to, że jeszcze kilka tygodni temu krytycznie wypowiadał się na temat freaków.

Według doniesień jego rywalem będzie Arkadiusz Tańcula. Były pretendent do pasa FAME niedawno wyraził chęć walki z „Diablo”, a Maciej Miszkiń opublikował na swoim kanale YouTube materiał, w którym potwierdził, że Włodarczyk zmierzy się właśnie z „Aroyem”.

„Don Diego” o walce z „Diablo”

Teraz pojawił się kolejny zawodnik, który w mocnych słowach skomentował pomysł potencjalnego zestawienia. Pod wpisem FAME, gdzie ogłoszony został debiut „Diablo” jeden z kibiców jako rywala zaproponował Mateusza Kubiszyna. Mistrzem GROMDY stwierdził jednak, że z łatwością rozprawi się z Włodarczykiem bez znaczenia na formułę:

Dla mnie to już byłby kotlet do ubicia, niezależnie od formuły. Oczywiście bez urazy dla „Diablo” i jego osiągnięć, ale lata leeeecą nieubłaganie – napisał „Don Diego”.

Sprawdź!  Eksperci nie mają wątpliwości! Duże zmiany w kursach przed walką ZAŁĘCKI vs KUBISZYN!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.