FAME MMA

Kuba Wojewódzki w FAME? Opublikował zdjęcie w stroju federacji i wskazał datę!

W federacji FAME zadebiutuje kolejne głośne nazwisko czy może to jedynie żart? Jakub Wojewódzki opublikował w sieci zdjęcie w koszulce freakowej organizacji i wskazał konkretną datę.

Kuba Wojewódzki to jedna z najpopularniejszych osób w polskich show-biznesie. Od lat prowadzi swój własny program na kanale TVN, w którym gości celebrytów, aktorów, influencerów, artystów, a także zawodników MMA jak np. Mameda Khalidova, „Różala”, Mariusza Pudzianowskiego czy też Jana Błachowicza.

Wojewódzki w FAME?

FAME już nie raz zaskakiwało głośnymi debiutami. Tak może być również i w tym przypadku, jednak nie wykluczone, że jest to jedynie żart, gdyż federacja zapewne sama ogłosiłaby podpisanie kontraktu z takim zawodnikiem jak Wojewódzki.

W miniony piątek na social mediach dziennikarza pojawiło się jednak jego zdjęcie w stroju FAME z podpisem 7 marca 2023. Nie wiadomo jednak, co konkretna data oznacza, gdyż federacja nie zapowiadała nic na ten dzień.

Wpis Wojewódzkiego skomentował m.in. „Juras”, który napisał – Za grubo Kuba…znaczy za chudo.

Reakcja Internautów pokazuje, że chcieliby zobaczyć dziennikarza w klatce, jednak znaczna większość jest przekonana, że to jedynie żart w wykonaniu Wojewódzkiego.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.