KSW

KSW czy UFC? Roberto Soldić wyjaśni wszystko na specjalnej konferencji prasowej!

Roberto Soldić w końcu ogłosi, jaką podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Zawodnik zorganizuje w tym celu specjalną konferencję.

Soldić to mistrz KSW, który to mistrz KSW dwóch kategorii wagowych, który ma za sobą serię 7 zwycięstw, w tym 6 przed czasem. W ostatnim pojedynku zmierzył się z Mamedem Khalidovem, którego brutalnie znokautował już w drugiej odsłonie walki.

Roberto Soldić zwoła specjalną konferencję prasową

Zawodnikowi w kontrakcie z KSW pozostało jedno starcie. Musi więc wybrać, czy zmieni organizację, czy pozostanie z największą polską federacją MMA. Wydaje się jednak, że decyzję podjął już dawno i podpisał kontrakt z amerykańskim gigantem, czyli UFC.

Z różnych źródeł do sieci trafiały informacje m.in. na temat spotkania z przedstawicielami organizacji czy warunków, jakie zaproponowali Soldiciowi. Sam mistrz przyznał, że wybrał UFC, gdyż chce bić się z najmocniejszymi zawodnikami, jak Kamaru Usman.

Włodarze KSW jednak nie odpuszczali i cały czas zapewniali, że trwa walkę o jedną z największych gwiazd MMA w Europie. UFC miało rzekomo oferować 100 tysięcy euro za walkę i starcie o pas po trzech wygranych. Natomiast nieoficjalnie Polacy zaproponowali mu 250 tysięcy euro za każdy występ w klatce.

Sprawdź!  (VIDEO) Salahdine Parnasse nie będzie blokował dywizji! "Myślę, żeby walczyć w obu kategoriach"

Ostateczną decyzję Soldicia poznamy 2 sierpnia. To właśnie wtedy o godzinie 14:00 w Zagrzebiu odbędzie się specjalna konferencja prasowa.

Źródło: lowking.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.