KSW

KSW 86. Zalewski rozbija Koziorzębskiego! Kolejny nokaut we Wrocławiu [WIDEO]

Podczas gali we Wrocławiu nie mogło zabraknąć lokalnych bohaterów. Jednym z nich byl Kacper Koziorzębski, który słynie z efektownych pojedynków. W okrągłej klatce zmierzył się z niepokonanym Wiktorem Zalewskim.

-> Odbierz bonusy na KSW 86!

Koziorzębski rywalizuje w KSW od 2020 roku. W okrągłej klatce stoczył sześć pojedynków i trzy z nich wygrał. Niezależnie jednak od końcowego wyniku walk, zawsze sprawiał, że jego starcia były niezwykle efektowne. Reprezentant Bonzai MMA ostatni raz rywalizował w marcu i zmierzył się z Borysem Borkowskim.

Panowie dali emocjonujące widowisko, w którym fani mieli okazję obejrzeć cały przekrój MMA. Sytuacja w starciu zmieniała się jak w kalejdoskopie, a pod koniec trzeciej rundy zawodnicy poszli na otwartą wojnę. Po ataku latającym kolanem Borkowski znalazł się w poważnych tarapatach. Przetrwał jednak trudne chwile. Ostatecznie o wyniku pojedynku zdecydowali sędziowie, a zwycięzcą został Kacper Koziorzębski.

Wiktor Zalewski, zaledwie 23-letni zawodnik z Płocka, w zawodowym MMA zaczął rywalizować w roku 2021. Do okrągłej klatki w maju tego roku i podczas gali KSW 82 zmierzył się z Robertem Maciejowskim. Zalewski lepiej jednak kontrolował pojedynek w stójce i dobrze trafiał Maciejowskiego, co dało mu zwycięstwo na kartach sędziowskich.

Sprawdź!  Trener Pudzianowskiego przed walką na Narodowym: "Nie zdziwi mnie poddanie. Jak zawsze są trzy plany"

-> Obstaw KSW 86 bez ryzyka

KSW 86: Koziorzębski vs Zalewski- RELACJA

RUNDA 1

Zalewski szybko zaczął niskim kopnięciem, ale trafił poniżej pasa… a po chwili przerwy powtarza faul. Koziorzębski wraca do walki, szuka kopnięć spoza dystansu. Doskoczył z ciosami na brzuch, rywal cały czas wywiera presję. Zalewski bardzo dobrze doskakuje, szuka wymiany w zwarciu. Kacper zainkasował już kilka ciosów. Koziorzębski obniżył pozycję, atakuje lewą ręką, ale kontruje go oponent. Wiktor Zalewski świetnie kontruje, z łatwością się głowy „Wióra”. Front Kacpra na brzuch, uchyla się przed serią przeciwnika. Zalewski wyczekuje ataków Wrocławianina, który oberwał prawym i lewym. Szuka ekwilibrystycznych kopnięć Koziorzębski, ale jest daleki od sukcesu.

RUNDA 2

„Wiór” szybko szuka prawego overhanda, ale zaraz obrywa szybką kombinacją Wiktora. Trafił też Zalewski lewym middle kickiem. Jest wymiana, Zalewski trafił Koziorzębskiego i zasypuje go ciosami, aż sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Wiktor Zalewski wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.