KSW

KSW 84: Leśko efektownie pokonuje Nikolicia! Fantastyczna obrotówka i poddanie w pierwszej rundzie!

Tuż po pojedynku Krystiana Kaszubowskiego na KSW 84 wystąpił drugi z trzech fighterów Mighty Bulls Gdynia. Bartosz Leśko przywitał w organizacji niepokonanego Nemanję Nikolicia.

-> Odbierz 20 zł na start i obstaw KSW 84!

Bartosz Leśko to Gdynianin z krwi i kości. Urodzony i mieszkający w tym mieście fighter nim przeszedł na zawodowstwo stoczył aż 23 pojedynki amatorskie, z których zwyciężył w 19. Zdobył też Puchar Polski i tytuł międzynarodowego mistrza Polski juniorów MMA. 27-letni karateka przez wiele lat związany był z innymi federacjami, aż w ubiegłym roku trafił do KSW. W debiucie pokonał przez decyzję Damiana Piwowarczyka, ale kilka miesięcy później doznał 3. porażki w karierze. Tom Breese poddał go w niespełna 3 minuty od rozpoczęcia walki na KSW 80.

W swoim rodzinnym mieście Leśko zmierzył się z Nemanją Nikoliciem. Mimo statusu niepokonanego i rekordu 9-0-1 Serb był skazywany na sromotną klęskę z Bartoszem. Tylko w debiucie oponent zdołał z nim remisować, a po nim fighter rozpoczął świetną serię 10. kolejnych wygranych. Nikolić przeważnie kończy swoich przeciwników przed czasem i jego starcia zazwyczaj nie wychodzą poza 2. rundę. Jak potoczyła się walka Leśko vs Nikolić?

Sprawdź!  "Różal" o debiucie Szpilki w KSW: "Pierwszą walkę wygrał Radczenko. Teraz Szpilka będzie chciał sprowadzić do parteru"

-> Obstaw KSW 84 na żywo!

KSW 84: Leśko vs Nikolić – RELACJA

RUNDA 1

Nikolić szybko skrócił dystans i zapiął klamrę na siatce. Zerwał w końcu klincz Leślo, ale Nikolić ruszył ponownie. Bartosz wskoczył na Serba, zrzucił go jednak z siebie Nemanja. Szukał kolejnego obalenia gość z zagranicy, ale postraszył go Kimurą Polak. Zaatakował kopnięciami w tułów Bartek, cały czas presję wywiera na niego Nikolić. Szuka kopnięć Leśko, poleciały high-kicki, poszło też kopnięcie na głowę po przekroku. Obrotówka Polaka! Pada na deski Nikolić, Bartosz Leśko dopada z ciosami i zachodzi za plecy! Ogromne tarapaty Serba, który poddaje i zalicza pierwszą porażkę w karierze!

Oficjalny wynik: Bartosz Leśko wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.