UFC

Krzysztof Jotko poznał rywala na październikową galę UFC

Niedawno Was informowaliśmy, o tym, że Krzysztof Jotko zapowiadał swój powrót do oktagonu Ultimate Fighting Championship. Organizacja UFC ogłosiła, że rywalem Polaka na gali, która odbędzie się 2. października będzie Misha Cirkunov.

Przygoda Krzysztofa Jotki z Ultimate Fighting Championship rozpoczęła się w 2013 roku, gdzie na UFC FN 33 wygrał z Bruno Santosem. W swojej karierze pokonywał on takich rywali jak Scott Askham, Thales Leites czy Eryk Anders. Polak na codzień trenuje w klubie American Top Team.

Na UFC Vegas 25 przegrał na punkty z Seanem Stricklandem co przerwało jego passę trzech wygranych.W naszym ranking polskich zawodników MMA zajmuje 1. miejsce w kategorii średniej a w P4P zajmuje czwartą lokatę. Z pełną wersją możecie zapoznać się TUTAJ.

Misha Cirkunov rywalem Krzysztofa Jotki na październikowej gali UFC

Łotysz trafił do UFC w 2015 roku i przez ten czas mierzył się z wieloma świetnymi zawodnikami. W swoich pojedynkach cechuje się wysokimi umiejętnościami walki w parterze. W ostatnim czasie miesza on wygrane mieszane z przegranymi. W swoim poprzednim boju na UFC Vegas 21 przegrał przez TKO z Ryanem Spannem. Starcie z naszym rodakiem będzie dla Cirkunova 11. występem dla Ultimate Fighting Championship i debiutem w kategorii do 84 kilogramów.

źródło: Twitter/UFC

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.