GROMDA

„Korcu” otwiera galę GROMDA 9! „Góral” nie był w stanie wyjść do drugiej rundy

To już dziewiąta edycja GROMDY. Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem poza turniejem i superfightami na karcie walk znalazło się także starcie o pas i wielki finał.

Tradycyjnie, jak na poprzednich galach również i tym razem w turnieju wzięło udział 8 zawodników. Wśród nich znaleźli się tacy zawodnicy jak „Hose”, „Arman”, „Batman”, „Ryba”, „Reksio”, „Rhino”, „Łapa”, czy „Kowal”. Część fighterów walczyła już na poprzednich galach, dla pozostałych jest to debiut w nowej formule.

Jeśli chodzi o dodatkowe extra fighty „Lodówa” został zestawiony z „Małpą”, „Korcu” z „Diabełkiem” a „Góral” z debiutującym „Remim”. W ostatnim zestawienie dodatkowe emocje dostarczyło spotkanie face-to-face podczas ceremonii ważenia, kiedy to Gruchała nie podał ręki swojemu przeciwnikowi. Wyjaśnił później, że ten złamał pewne zasady.

GROMDA 9 to historyczne wydarzenie, gdyż w stawce pojedynku „Balboa” vs „The hand of” znalazł się pierwszy mistrzowski pas federacji. Dodatkowo kartę walk zamknął wielki finał pomiędzy ulubieńcem kibiców „Goatem” i „Mario”. Co ciekawe, obaj zawodnicy aby awansować do tego etapu w ostatnich pojedynkach musieli pokonać „Huntera”.

Sprawdź!  "Gleba" chce walki z Kubiszynem! "Papierowy mistrz. Chłopaki z GROMDY zmienili o nim zdanie. To byłaby łatwa walka"

-> OGLĄDAJ GROMDA 9 NA ŻYWO

RELACJA

Runda 1:

Od początku obaj ruszyli mocno do przodu. Patryk świetnym mocnym cepem rzucił Górskiego na dechy. Jednak rywal wstał i ruszył do przodu starając się wchodzić na mocne wymiany. Górski został bardzo szybko rozcięty. Korcu świetnie  kontrolował walkę kontrując każdą akcję rywala dokładając do swojego arsenału świetne sierpy i ciosy podbródkowe, którymi kąsał swojego przeciwnika. Z powodu kontuzji Damian nie dał rady wyjść do drugiej rundy. 

Patryk „Korcu” Korzec pokonał przez TKO Damiana „Górala” Górskiego

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.