GROMDA

Kontuzja eliminuje „Romka”! Arkadiusz „Karabin” Sauter wygrywa przez TKO!

Za nam ćwierćfinałowy pojedynek na gali GROMDA 10. Już dzisiaj dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy dwoma zwycięzcami wielkiego finału.

Podczas jubileuszowej gali GROMDA doszło do pierwszego starcia w mini turnieju mistrzów. Czterech zwycięzców wielkich finałów stanie do walki, aby wyłonić najlepszego fightera w największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. W pierwszym starciu Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Vasylem Halychem. Na następnej gali dojdzie natomiast do pojedynku pomiędzy Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem i Łukaszem „Goatem” Parobcem.

Na GROMDA 10 odbywa się także 8-osobowy turniej, w którym bierze udział m.in. Patryk Tołkaczewski. „Gleba” według wielu jest stawiany w roli faworyta. Może on popisać się rekordem GROMDY. W zaledwie 6 sekund brutalnie znokautował byłego mistrza GLORY Saulo Cavalariego.

Na karcie walk GROMDA 10 znalazły się także aż trzy dodatkowe superfighty. Tym razem w federacji zadebiutowało dwóch fighterów z Wielkiej Brytanii, którzy postanowili spróbować swoich sił w walce z polskimi przeciwnikami.

-> OGLĄDAJ GROMDA 10 NA ŻYWO

Arkadiusz „Karabin” Sauter vs. Denis „Romuś” Romek – RELACJA

Runda 1

Sprawdź!  GROMDA publikuje pełne nagranie walki "Niedźwiedzia" z "Góralem". Najbardziej krwawa i brutalna walka GROMDY 5 [WIDEO]

„Karabin” zaczął sierpowym, „Romuś” ratuje się klinczem. Dobrze atakuje „Romuś”, rozbija łuk brwiowy oponenta. Przestrzela Sauter prawy sierpem. Denis Romek atakuje prostymi, dostrzega dziury w grze rywala. Sędzia przerywa walkę, oko Arkadiusza Sautera bardzo mocno krwawi. „Romuś” szukał mocnego prawego sierpa, naraził się jednak na kontrę. „Karabin” dowozi jednak rundę do końca.

Runda 2

Sauter trzyma dystans, Romek natychmiast próbuje skrócić. Dobrze kontruje „Karabin” lewym sierpem, naruszony rywal, ale natychmiast atakuje. Sporo klinczu, Arek Sauter rzuca się z sierpem, traci tlen Denis Romek. „Karabin” atakuje lewym sierpem, dużo się rusza, „Romuś” szuka mocnych haków.

Runda 3

Krąży po ringu „Karabin”, atakuje go „Romuś” i zamyka w narożniku. Przestrzelił Denis Romek, Sauter świetnie trafia krótkim prawym hakiem, zaraz dokłada jeszcze jeden. Atakuje „Karabin”, krótki lewy podbródkowy trafia rywala. Ratuje się klinczem Denis Romek. Szykuje kombinację, ale z łatwością unika tego Arkadiusz Sauter.

Runda 4

Denis „Romuś” Romek nie wychodzi do walki! „Karabin wygrywa!

Oficjalny werdykt: Arkadiusz „Karabin” Sauter wygrywa przez TKO!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.