MMA

Koniec wojny Oknińskiego z WCA! „Nie będę wyzywał Szpilki. Główny cel został osiągnięty”

Jeśli ostatni post trenera Mirosława Oknińskiego nie był swego rodzaju wbiciem szpilki, można uznać, że zakończył się jego konflikt z klubem WCA.

Trener od dawna toczył medialną i oktagonową wojnę z Warszawskim Centrum Atletyki. Między innymi dlatego, że część zawodników, która rozpoczynała przygodę z MMA pod jego okiem, w pewnym momencie zdecydowała się na zmianę klubu.

Tak było m.in. w przypadku Mariana Ziółkowskiego, czy Łukasza Jurkowskiego, z którym Okniński jest mocno skonfliktowany. Trener nigdy nie przepuścił okazji, żeby uderzyć w osoby związane z WCA, także w rywali swoich podopiecznych. W wywiadach wspominał, że jest to również rywalizacja pomiędzy klubami.

To koniec wojny Oknińskiego z WCA?

W ostatnich dniach media obiegła informacja, że Robert Jocz rezygnuje z funkcji głównego trenera, a jego miejsce zajął Anzor Azhiev. Nikt się nie spodziewał takich zmian w WCA. Głos w tej sprawie zabrał m.in. Mirosław Okniński, który stwierdził, że miał konflikt właśnie z trenerem Joczem.

W takiej sytuacji, gdy ten nie jest już head coachem, Okniński stwierdził, że da spokój przeciwnikom swoich zawodników, w tym również Arturowi Szpilce, który na High League zmierzy się z Denisem Załęckim. Na swoich social mediach trener napisał:

Sprawdź!  Szpilkę czeka trudny pojedynek! Zapowiada dużą walkę: "Większe wyzwanie niż Pudzianowski"

– Ja bylem skłócony z WCA, jak głównym trenerem był Robert Jocz, teraz się pozmieniało, dużo slow do walk zawodników WCA były przeciw trenerowi Joczowi, że jest nieudolny. Teraz Trenerem jest Anzor, wiec dużo się zmienia, nie będę wyzywał Szpilki, bo to już inny sztab trenerski, a z nimi nie mam kosy tak jak z trenerem Joczem. Niech ta walka będzie w pełni sportowa, niech wygra lepszy. Poza tym Akademia Sportów Walki Wilanów od września zmienia nazwę na Wilanów Okniński Team.

W kolejnym wpisie dodał – Koniec wojny medialnej z WCA. Cel został osiągnięty, Robert Jocz usunięty z funkcji głównego trenera.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Greg Hardy zapowiada lipcową walkę na UFC 264: "Zrzucę parę bomb na ulubionego syna Australii".

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.