FAME MMA

Konfrontacja Marcina Wrzoska z kibicem po przegranej z Don Kasjo! Jest nagranie z zajścia (VIDEO)

Kolejne kontrowersje z udziałem Marcina Wrzoska! Zawodnik KSW przegrał przez jednogłośną decyzję z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i ewidentnie nie zgadza się z werdyktem. Za kulisami doszło do awantury, ponieważ zawodnik rzucił się na „Don Kasjo” i chciał kolejnej konfrontacji. Teraz do sieci trafiło nagranie, gdzie widzimy co działo się zaraz po opuszczeniu oktagonu!

  • Marcin Wrzosek zaatakował kibica po przegranej!

Walce bokserskiej pomiędzy „Don Kasjo”, a Wrzoskiem towarzyszyły ogromne emocje. Były widoczne nie tylko u samych zawodników, którzy wymieniali wobec siebie liczne obelgi ale i także na trybunach, gdzie znaczna większość kibicowała Życińskiemu, jednak byli też tacy, którzy chcieli, aby Wrzosek raz na zawsze rozprawił się z freak fighterem.

Życiński zaskoczył jednak wszystkich, którzy twierdzili, że ten tylko imprezuje i nie skupia się na przygotowaniach do walki. Bardzo dobra kondycja zawodnika i liczniej wyprowadzane ciosy zadecydowały o tym, że sędziowie punktowi byli jednogłośni. Może faktycznie kibice i zawodnicy słusznie mówią, że jeden sędzia trochę za bardzo się zagalopował punktując 30-25, natomiast kolejni punktowali 29-28, 29-28, więc tak czy inaczej zwycięstwo powędrowałoby na konto „Don Kasjo”.

Jeśli ktoś ma wątpliwości głos w sprawie walki zabrał też ekspert boksu Mateusz Borek, który wypunktował zwycięstwo właśnie Życińskiego.

Sprawdź!  Wojciech Gola wyjaśnia sytuację "Popka" i "Zusje"! "Wyszły pewne fakty, niezbyt dobre zagrywki..."

Przypomnijmy, że walka ta dla Marcina Wrzoska miała oznaczać być, albo nie być w federacji KSW. Na galę do Gdańska wybrał się jeden z szefów KSW – Maciej Kawulski, który razem z Mamedem Khalidovem wspierali Wrzoska.

„Kawul” twierdził, że jeśli Wrzosek przegra z Życińskim to zostanie zwolniony z KSW. Podobny głos zabrał też Martin Lewandowski. Jak będzie? Zobaczymy, ponieważ Wrzosek będzie składał protest. Nie wiemy jak na całą sytuację zaopatruje się Kawulski, jednak o wszystkim z pewnością będziemy Was informować.

Po walce Życiński krzyczał w stronę szefa KSW – „Zajebiście się czuje. Widziałem, że jest tu Maciek Kawulski i osobiście przyjechał zwolnić tego wrzoda z KSW. Więc zajebiście niech wypi**dala. Mam nadzieję, że Maciek dotrzyma słowa, a nie co niektórzy raz mówią tak, a raz tak.

Po opuszczeniu klatki przez Marcina Wrzoska było bardzo gorąco. Jeden z kibiców nie umiał powstrzymać emocji na wodzy i zapewne skierował kilka słów do Wrzoska, bądź pokazał mu niewłaściwy gest palcem.

„Polish Zombie” nie czekał długo i od razu postanowił uciszyć kibica. Powstało ogromne zamieszanie co było słychać również w studio podczas wypowiedzi Artura Gwoździa i Mateusza Murańskiego.

Sprawdź!  Murański komentuje atak Tańculi na Pasuta! "Takefun ma kontuzję, Szalony Reporter poprosił o przełożenie walki. Niczego nie odrzucili"

Teraz pojawiło się nagranie:

Na zapleczu również doszło do awantury pomiędzy Wrzoskiem, a tym razem Życińskim. Zawodnik KSW rzucił się na „Don Kasjo” i chciał się z nim skonfrontować. Z jego ust padły słowa – „Sędzia ku**a z Gdańska?” – mówi Wrzosek. „Co Wy z tymi sędziami odpierd***ie, co to jest” – dodała jedna osób z narożnika Wrzoska.

Naprzeciwko zawodników stanął „Boxdel„, który od razu interweniował oraz Krzysztof Rozpara. Wideo z zajścia dostępne poniżej.

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Koniec kariery Pana zawodowca mam nadzieję, że nigdzie nie dostanie pracy.

    Zachowuję się jak z patologii…

    Pewnie partnerkę też lubi uderzyć za własne niepowodzenia życiowe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.