FAME MMAPRIME SHOW MMA

Piotr Pająk w nowej organizacji! Zapowiada kolejną walk

Największa polska freakowa federacja FAME ma coraz większą konkurencję w postaci High League, czy Prime Show MMA, do którego przechodzą kolejni zawodnicy.

W gronie zawodników, którzy zdecydowali się przejść do Prime, znajduje się już m.in. „Don Kasjo”, „Popek”, czy też Norman Parke i „Lupa”. Co ciekawe, ten ostatni w mocnych słowach wypowiedział się na temat FAME. Stwierdził, że federacja w ogóle nie dba o tych zawodników, którzy nie wykręcają największych liczb, jeśli chodzi o zasięgi.

Kolejny zawodnik zmienia organizację

Do grona wspomnianych zawodników dołączył kolejny freak fighter. Piotr Pająk nadal ma kontrakt z FAME, jednak zdecydował się zawalczyć dla innej organizacji. Zawodnik we freak fightach zadebiutował w 2020 roku i od tego czasu stoczył dwa pojedynki.

Pająk dwukrotnie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Najpierw w kickboxingu, a następnie w MMA. Pierwsze starcie przegrał przez decyzję, jednak wielu kibiców uznaje werdykt za mocno kontrowersyjny. W rewanżu Pająk nie pozostawił niczego w rękach sędziów i poddał rywala w drugiej rundzie.

Teraz na swoich social mediach opublikował wpis, w którym przekazał, że zawalczy w innej federacji – Sesja za nami! Ogłoszenie kolejnej walki wkrótce. Jak myślicie, gdzie się odbędzie i z kim? – napisał.

Sprawdź!  Murański postanowił odpowiedzieć Popkowi! "Odważne słowa szczurze. Chętnie Judaszu wszystko ci przypomnę..."

Nie trudno jednak domyślić się, gdzie zawalczy Pająk. Jego wpis polubił prezes FEN, który jest także związany z federacją Prime. Dodatkowo na social mediach Pawła Jóźwiaka pojawiło się zdjęcie z tego samego, w którym znajdował się freak fighter.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.