KSW

Kołecki o walce Szpilka vs Pudzianowski: „Mariusz niewiele rzeczy robi bardzo dobrze w MMA, ale to ma opanowane”

Mariusz Pudzianowski zdecydowanym faworytem? Szymon Kołecki zdradził swój typ na pojedynek byłego strongmana z Arturem Szpilką.

Galę KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milion subskrybentów.

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Sprawdź!  Lewandowski o walce Materli z Pudzianowskim: "Ciężko nazwać to freak fightem. Obaj mają tyle samo do stracenia"

Kołecki typuje walkę Szpilka vs Pudzianowski

O nadchodzącą galę zapytany został były zawodnik KSW Szymon Kołecki, który miał okazję zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. W rozmowie z InTheCagePL jako faworyta wskazał „Dominatora”, gdyż ma on znacznie większe doświadczenie w MMA.

Przyznał, że były strongman powinien obalić rywala i rozbić go przed czasem. „Szpila” ma na swoim koncie dopiero dwa pojedynki i tak naprawdę nikt nie miał jeszcze okazji przetestować jego umiejętności parterowych:

– Mariusz Pudzianowski zdecydowanym faworytem. Nie powinien wdawać się w wymiany z Arturem, oczywiście wyżej presję, żeby Artur się pogubił. W tym czasie go przewrócić, porozbijać, umęczyć i skończyć. Nie dać się oczywiście trafił. Mariusz niewiele rzeczy robi bardzo dobrze w MMA, ale to ma opanowane. Obronę przed ciosami ma gdzieś wewnętrznie zapisaną i myślę, że z tego skorzysta, żeby Artur go nie trafił.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  (VIDEO) KSW wydaje oświadczenie i ZMIENIA WERDYKT po walce Odzimkowski vs Quinn!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.