KSW

Kołecki mocno o mistrzu KSW! Padły ostre słowa: „Ten pajac francuski za dużo sobie pozwala”

Szymon Kołecki w ostrych słowach zareagował na zachowanie nowego mistrza kategorii lekkiej, który wbija szpilki w kontuzjowanego „Golden Boya”.

Francuz na gali KSW Colosseum 2 miał zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim. Zawodników już wcześniej zestawiano ze sobą, jednak Polak miał problemy ze zdrowiem i starcie została przełożona. Niestety przed co-main eventem wydarzenia Ziółkowski doznał bardzo poważnej kontuzji.

Będzie wykluczony z walk na wiele miesięcy, w związku z czym postanowił wejść do klatki, przeprosić kibiców oraz zwakować mistrzowski tytuł. Zawodnicy oddali sobie wzajemny szacunek, a Parnasse zapewniał, że rozumie całą sytuację.

Jako tymczasowy mistrz wagi lekkiej Francuz został promowany do pełnoprawnego mistrza, a po gali zaczął wbijać szpilki w niedoszłego rywala. Publikował na swoich social mediach m.in. nagrania czy zdjęcia, którymi sugeruje, że Ziółkowski po prostu wycofał się z walki ze strachu, a kontuzja była udawana.

W ostrych słowach zareagował na to Szymon Kołecki, który stanął w obronie Mariana Ziółkowskiego i w rozmowie z InTheCagePL przyznał:

– Ten pajac francuski, ten jego sztab za dużo sobie pozwalają. Ja znam Mariana od lat. Marian jest z tych ludzi, naprzeciwko, którego może setka takich Parnasse’ów stanąć i na krok się nie cofnie. Takie insynuacje, że udawał, że wcześniej się wycofał. To jest głupota, kłamstwo, być może szukają sztucznego poklasku wśród tych swoich fanów śmiesznych. (…) W trakcie gali oddał szacunek, a później go poniosło, jak się obudził na drugi dzień.

– Formalnie mistrzem jest, ale sposób, w jaki został, nie powinien się szczycić i robić z tego show, eksponować to. W ciszy i spokoju powinien przyjąć ten pas. Nie podoba mi się to, co zrobił i jego sztab zrobił. Nie lubię go i kibicować mu nie będę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.