UFC

Kłopoty, kłopoty Khabiba! Zablokowano mu konta za OGROMNE długi!

W ostatnim czasie ze sporymi kłopotami boryka się Khabib Nurmagomedov.

Niepokonany w 29. zawodowych walkach dagestański „Orzeł” to jedna z legend UFC, jak i MMA. Khabib Nurmagomedov pokonywał takich zawodników, jak Dustin Poirier, czy Conor McGregor. Pojedynek zwłaszcza z Irlandczykiem, który wciąż jest jedną z największych gwiazd sportów walki, otworzyło mu drogę do ogromnych pieniędzy.

Choć wciąż był w pełni sił, Khabib postanowił zakończyć karierę w wieku zaledwie 32 lat. Dagestańczyk dotrzymał słowa złożonego matce, by nie występować w oktagonie po śmierci ojca. Dana White niejednokrotnie kusił go wielkimi gażami, za 30. zawodowe starcie. Mówiło się, że Nurmagomedov miałby zawalczyć nawet z samym Georgesem St.-Pierrem.

Teraz jednak okazuje się, że „The Eagle” ma spore problemy finansowe. Były mistrz UFC nie zapłacił 297 mln rubli podatków, co jest równowartością niemal 14 milionów złotych. Jak podały rosyjskie media, służby zamroziły tamtejsze rachunki bankowe Khabiba, a ponadto grozi mu kara pozbawienia wolności.

Obecnie Nurmagomedov przebywa na Euro 2024. Niewykluczone, że Dagestańczyk nie wróci do Rosji, gdzie na pewno czekałyby go nie lada konsekwencje, począwszy od próby ściągnięcia zaległych podatków.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.