KSW

Kiedy Mamed wróci do klatki? Legenda KSW zabrała głos w sprawie kolejnej walki!

Wszyscy spodziewają się, że Mamed Khalidov zawalczy na listopadowej gali KSW 100. W końcu też legenda polskiej organizacji zabrała głos na temat kolejnego pojedynku.

Walki Mameda Khalidova od kilku lat są mocno wyczekiwane przez kibiców, gdyż były mistrz kategorii średniej KSW występuje raz na rok. Po porażce z Roberto Soldiciem w grudniu 2021 roku żywa legenda polskiego MMA powróciła na szybko wygrane starcie z „Pudzianem”. Kilka miesięcy później Mamed w 3. rundzie znokautował Scotta Askhama.

W lutym tego roku Khalidov zadebiutował w formule bokserskiej. Jego rywalem był Tomasz Adamek, po którym widoczne były lata rozbratu z ringiem. Ostatecznie „Góral” zwyciężył, choć dopiero przez kontuzję dłoni Mameda.

Promocja KSW 95 – oglądaj za 10 PLN!

Już jutro odbędzie się gala KSW 95, która transmitowana będzie wyłącznie w Viaplay. Miesięczna cena subskrypcji to 55 zł, ale dzięki Fortunie możecie obejrzeć to wydarzenie za jedyne 10 PLN! Oferta jest limitowana – kto pierwszy ten lepszy. Jak otrzymać kod?

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 95 za minimum 10 zł i odbierz kod PPV!
Sprawdź!  Gdzie oglądać KSW 69? Karta walk KSW 69. Transmisja na żywo, kursy i typy bukmacherskie. O której KSW 69?

PAMIĘTAJ, że musi być to pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 95 na kuponie). Aby odebrać PPV musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość kodów jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Kiedy kolejna walka Mameda Khalidova?

Legenda KSW gościła w programie Andrzeja Kostyry, który zapytał go między innymi kolejny pojedynek. Ten jest oczywiście zależny od stanu zdrowia, co na szczęście nie jest obecnie żadną przeszkodą dla Mameda.

Khalidov odpowiadając zaznaczył, że obecnie ma wolne i nie myśli nad powrotem. Zasugerował jednak, kiedy takowy może nastąpić:

Szczerze powiedziawszy nie wiem. Nie mam pojęcia. Na razie są wakacje. Jak mam chęć i mam nastrój, żeby wyjść do walki, to mówię włodarzom KSW, że jestem gotowy. Na razie są wakacje, odpoczywam i się nad tym w ogóle nie zastanawiam. Myślę, że za parę miesięcy pojawi się we mnie głód i już będę chciał – powiedział Mamed. Warto tu zaznaczyć, że w listopadzie odbędzie się gala KSW 100, której chyba nikt nie wyobraża sobie bez startu Khalidova.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.