MMA

Kibice Widzewa uderzają w Jurasa! Odpowiedział na ich oprawę: „Czuję się doceniony”

Łukasz Jurkowski zabrał głos po wczorajszym meczu. Weteran KSW odpowiedział na szpilkę wbitą przez kibiców Widzewa Łódź.

Legia Warszawa rozpoczęła sezon w imponującym stylu. Mimo dwóch meczów zaległych ma na koncie 13 punktów i jest liderem Ekstraklasy. W ostatnim spotkaniu na Stadionie Wojska Polskiego stołeczny klub zmierzył się z Widzewem Łódź.

Gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo, kończąc mecz wynikiem 3:1. W sieci wybuchło duże zamieszanie nie ze względu na sam przebieg spotkania, ale oprawę gości, którzy postanowili uderzyć w „Jurasa” poniższym transparentem:

Kibice nawiązali do nagrania, jakie Jurkowski opublikował na swoich social mediach jako żart skierowany w stronę przyjaciela. Po meczu odniósł się do całej sprawy i przyznał, że popełnił błąd, zapominając o tym, iż ma na sobie koszulkę Legii.

– Dobra szpileczka nie powiem. Mój błąd, że do social mediowego żartu z ziomka nie zmieniłem koszulki. Czekali miesiąc. Widzew tak naprawdę się we mnie podkochuje, ale nie wie jak zagadać. Btw czuję się doceniony. To była ich najlepiej wykonana oprawa w tym meczu!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.