FAME MMA

Dojdzie do trzeciej walki Szeliga vs Wrzosek? Polish Zombie zabrał głos po wygranej

Wygląda na to, że może dojść do trylogii pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą. Były mistrz KSW jest otwarty na kolejną walkę z freak fighterem.

Podczas FAME 19 „Polish Zombie” miał okazję zrewanżować się „Szeliemu”. W pierwszym pojedynku po zaledwie kilkudziesięciu sekundach Wrzosek wylądował na wyprostowanej ręce, co doprowadziło do kontuzji. Sędzia musiał przerwać walkę, jednak zawodnicy szybko umówili się na rewanż.

Szeliga był bardzo pewny siebie i oświadczył, że odniesie kolejne zwycięstwo. Zapowiedział też, że tym razem tak rozprawi się z Wrzoskiem, iż ten nie wróci więcej do klatki FAME. W pojedynku jednak „Szeli” nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Został deklasowany i ostatecznie rozbity w trzeciej rundzie.

Wrzosek nie ukrywa, że jest otwarty na trzecie starcie. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że jego rywal nie był w najlepszej formie i chętnie zgarnie kolejną wypłatę za pokonanie Szeligi:

– Zgodził się na rewanż ze mną. Wiem, że nie był najlepiej przygotowany, więc chętnie zgarnę jeszcze jedną wypłatę za niego i zleję go jeszcze raz. Rozwieję wszelkie wątpliwości, chociaż myślę, że już dzisiaj rozwiałem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.