UFC

[WIDEO] Dana White i Khabib Nurmagomedov spełnili marzenie urodzinowe 66-letniej fanki Rosjanina

Bez wątpienia Khabib Nurmagomedov jest jednym z najlepszych mistrzów wagi lekkiej w historii Ultimate Fighting Championship. Jest on również niezwykle lubianym przez fanów zawodnikiem. Rosjanin po raz kolejny udowodnił , że kibice są dla niego naprawdę ważni.

Khabib Nurmagomedov do tej pory w swojej zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. W swojej bogatej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków, w których dominował dzięki swoim ponad przeciętnym umiejętnościom zapaśniczym. W 2018 roku. UFC 223 wygrał na punkty z Alem Iaquintą zdobywając pas mistrzowski w wadze do 70 kilogramów.

W pierwszej obronie swojego trofeum na UFC 229 poddał Conora McGregora. W ostatnim boju na UFC 254 poddał Justina Gaethje. To była jego trzecia obrona tytułu w dywizji lekkiej. Po tym boju ogłosił przejście na sportową emeryturę, a kilka miesięcy później oficjalnie zwakował swój pas mistrzowski.

Khabib Nurmagomedov spełnił marzenie swojej fanki

Niedawno przed główną siedzibą organizacji Ultimate Fighting Championship pojawiła się 66-letnia kobieta z transparentem proszącym o zdjęcie z Khabibem Nurmagomedov. Okazało się, że tego dnia ma ona urodziny. Dana White postanowił spełnić jej życzenie i zorganizował jej spotkanie z byłym mistrzem UFC.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ESPN MMA (@espnmma)

źródło: ESPN MMA/ Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *