KSW

„Juras” odpowiada na komentarze po KSW 77! „Nie jest wam głupio kibice sukcesu?”

Łukasz Jurkowski zabrał głos po gali KSW 77. Zwrócił się do kibiców, których mocne komentarze pod adresem Mariusza Pudzianowskiego zalewają social media.

Przed pojedynkiem z Mamedem Khalidovem Internauci byli przekonani, że były strongman zrobi to samo, co w starciu z Michałem Materlą, czyli zwycięży przez ciężki nokaut. W social mediach pod materiałami promującymi KSW 77 mogliśmy znaleźć masę pozytywnych komentarzy w stronę Pudzianowskiego.

„Juras” odpowiada kibicom

Wszystko zmieniło się o 180 stopni po porażce Pudzianowskiego w main evencie sobotniej gali. Khalidov bez problemu rozprawił się z rywalem i rozbił go już w pierwszej odsłonie. Niestety długo zapowiadane starcie nie spełniło oczekiwań kibiców.

Po porażce Pudzianowski sam przyznał, że jest zażenowany swoim występem. Wyjaśnił, że tym razem nie zagrała głowa – Kompletna blokada. Ambicja mnie tym razem zniszczyła. Za bardzo chciałem i zamurowało mnie jak słup ani w lewo, ani w prawo – pisał na Facebooku.

Głos zabrał jego były rywal Łukasz Jurkowski, który zwrócił się do kibiców. Przed galą bowiem duża część z nich była przekonana, że Pudzianowski z łatwością rozprawi się z rywalem. Gdy jednak przegrał, Internauci oskarżają go o ustawienie walki i podłożenie się, aby Mamed mógł odnieść zwycięstwo po porażce z Roberto Soldiciem.

Sprawdź!  Zmiany w karcie walk KSW 73! Daniel Rutkowski zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC!

– Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeden i drugi przerobili to wiele razy. Noszeni na rękach, wielbieni. Po słabszym występie mieszani z błotem. Tak teraz dzieje się z @pudzianofficial. Niby można się do tego przyzwyczaić, olać, ale tak po ludzku po prostu nie głupio wam „kibice sukcesu”?

– Absolutne Legendy. Nic tego nie zmieni. Ciężką pracą i determinacją doszli na szczyt. Za to szacunek na zawsze. Głowa do góry Pudzian, a @mamed_khalidov ? Mamed King.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.