KSW

Juras o walce z Mariuszem Pudzianowskim. „Jak masz bonus za zwycięstwo, to już zaczynasz się bardziej starać.”

Kolejna gala KSW już 5 czerwca. Tym razem w walce wieczoru zobaczymy starcie Łukasza Jurkowskiego, który zadebiutuje w ciężkiej kategorii wagowej i zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

Juras ostatni raz walczył na KSW 49 w 2019 roku. Od tego czasu nie widzieliśmy go w akcji, a zawodnik skupił się na karierze dziennikarskiej. Postanowił jednak wrócić do klatki. Kibice liczyli na pojedynek z Szymonem Kołeckim, jednak Juras w 29 walce w karierze zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

Zawodnik przyznał również, że za walkę na KSW 61 dostanie najlepszą wypłatę w karierze. Wyjaśnia, że Mariusz Pudzianowski jest zawodnikiem, który przynosi ogromne zyski, ze sprzedaży PPV.

Nie jest tajemnicą, że w KSW pojedynki z Mariuszem Pudzianowskim opłacają się dwa razy bardziej i każdy zawodnik ze zbliżonych kategorii wagowych weźmie walkę z Mariuszem bez zająknięcia – przyznał w rozmowie z Mateuszem Borkiem w Newonce.

Zawodnik poruszył także temat warunków ustalonych z organizacją. Jego menadżer wynegocjował nie tylko odpowiednie pieniądze za walkę, ale także bonus za zwycięstwo, który dodatkowo motywuje Jurasa.

Mój menadżer Łukasz Stasiak negocjował w ten sposób, bo wie, że to dla mnie jest też dodatkowa mobilizacja, że mamy podstawę, ale mamy też bonus za zwycięstwo – powiedział i dodał – Stała kasa, niezależnie od wyniku, może ci w głowie namieszać, a jak masz bonus za zwycięstwo, który jest znaczny i okazały, to już zaczynasz się bardziej starać.

Jurkowski, mimo że według bukmacherów jest underdogiem, zapewnia, że skończy pojedynek przed czasem, już w pierwszej odsłonie.

Sprawdź!  Martin Lewandowski o walce Mańkowskiego w Fame MMA: "Borys się zachowuje tak, jak powinien zachować się dorosły facet"

Ja nie wychodzę do klatki przegrać pojedynku z Mariuszem. Ja biorę ten pojedynek wierząc, że ja go wygram. Ba! Ja go wygram przed czasem, w pierwszej rundzie – zapewnił.

Tuż po ogłoszeniu zestawienia, pojawiły się pierwsze kursy na pojedynek wieczoru KSW 61. Eksperci nie mają wątpliwości i jako pewnego faworyta wskazują byłego strongmana Mariusza Pudzianowskiego, który będzie miał znaczną przewagę warunków fizycznych.

ZWYCIĘSTWO PUDZIANOWSKIEGO – 1.45
ZWYCIĘSTWO JURKOWSKIEGO – 2.75

Darmowy zakład na galę KSW 60 odbierzesz tutaj.

Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Źródło: YouTube / Newonce

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *