Boks

John Fury wywołał awanturę! Ojciec „Króla Cyganów” wywracał stoły na konferencji! [WIDEO]

Minionego wieczoru odbyła się konferencja prasowa przed galą bokserską, na której Tommy Fury zmierzy się ze znanym Youtuberem KSI’em. Podczas spotkania z mediami nie zabrakło dymów, a prowodyrem był… Najstarszy z rodu Furych, John.

Bokserskie wydarzenie będzie miało miejsce 14 października w Manchesterze. Najważniejszymi walkami będą pokazowe starcia z udziałem gwiazd Internetu i byłych rywali: Logana Paula oraz KSI’a. Pierwszy z zawodników stoczy pierwszy pojedynek od 2021 roku, a jego rywalem będzie Dillon Danis

KSI z kolei spotka się z niepokonanym Tommym Furym. Członek słynnego rodu bokserów pojawił się na konferencji prasowej w towarzystwie swojego ojca. John Fury nie wytrzymał, gdy Paul w iście freakowym stylu zaczepiał swojego oponenta. Blisko 60-letni trener i były boksee przerwał im przypominając, że ludzie tu przyszli posłuchać rozmów wojowników, a nie przedszkolaków.

Napędzony oklaskami i wiwatami Fury rzucił:

Mogę walczyć z każdym, kto jest w tym budynku! Jestem … maszyną! Ktokolwiek to podważa?!

Na tym się jednak nie skończyło. Ojciec mistrza wagi ciężkiej „Króla Cyganów” wywrócił stół, za którym siedział, po czym kopnął też ten, przy którym przebywał oponent jego syna. To oczywiście wywołało niemałe zamieszanie i na scenę wkroczyć musiała ochrona.

Sprawdź!  Diablo przyjmie wyzwanie Szpilki? Juras komentuje: "Właśnie wyskoczył, potrzebuje pieniędzy i nie ma już 25 lat. Kasę zapłaci KSW"

Typy i kursy bukmacherskie

Całą kartę walk obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta użytkownika, czeka na was znakomita oferta powitalna.

Za rejestrację na konto wpłynie darmowe 20 zł, a dodatkowe 10 zł dodane zostanie do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-> Odbierz bonusy i graj bez ryzyka

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.