FAME MMA

„Jego najcięższą walką mogła być ta z Najmanem, ale on wymiękł i obsrał gacie” – Norman Parke o pojedynkach „Don Kasjo” w klatce Fame MMA

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala w Fame MMA 10. W walce wieczoru zobaczymy długo oczekiwane starcie pomiędzy Normanem Parkiem a Kasjuszen „Don Kasjo” Życińskim. Podczas wczorajszego spotkania obu panów padło wiele gorzkich i ostrych słów.

„Stormin” który od wielu tygodni jest w ostrym konflikcie z „Don Kasjo” i po raz kolejny wypowiedział się o jego ostatnich walkach i oskarżył swojego rywala o to, że specjalnie dobiera sobie lżejszych rywali, aby mieć nad nimi przewagę.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zaistniał w świadomości szerszej publiczności poprzez swój udział w programach „Ex na plaży” i „Warsaw Shore”. W Fame MMA zadebiutował na gali z numerem 3, gdzie pokonał Adriana Polaka. Na Fame MMA 4 pokonał Dawida „Ambro” Ambroziaka. Na Fame MMA 8 przez dyskwalifikację zwyciężył z popularnym Marcinem Najmanem

Galę FAME MMA 10 obstawisz tylko i wyłącznie tutaj. Rejestrując się teraz odbierzesz zakład bez ryzyka do 550 zł. Znamy kursy bukmacherskie na wszystkie starcia w tym długo oczekiwany pojedynek Don Kasjo vs. Norman Parke.

Załóż konto – tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund

Norman Parke jest zwycięzcą programu The Ultimate Fighter: The Smashes, gdzie w finale pokonał Colina Fletchera. W latach 2012-2016 walczył dla organizacji Ultimate Fighting Championship. Od 2017 roku występuje dla KSW. Najbardziej jest znany z pojedynków z ówczesnym mistrzem wagi lekkiej i piórkowej Mateuszem Gamrotem (18-1). Do ich trzeciego i ostatniego do tej pory boju doszło w ubiegłym roku na KSW 53, gdzie zwyciężył nasz rodak.

Sprawdź!  David Zawada powraca i wystąpi na wrześniowej gali UFC

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

„Adrian Polak, Dawid Ambro, walczył z nimi, mając jakieś 98 kilogramów, a oni po 70, maksymalnie 75. Do tego miał większe doświadczenie, więc tak sobie myślę: „Kur*a, to dziwne, że walczy z ludźmi, którzy trenowali może maksymalnie po kilka lat lub nawet rok, a on jest 25-30 kilogramów cięższy. Najcięższą walką mogła być ta z Najmanem, ale on wymiękł i obsrał gacie. Nie musiał wtedy robić wagi i on wie, że to nie będzie łatwy pojedynek. To będzie wojna, dobra walka, nie jak poprzednia, gdzie Marcin Najman wyprowadził kilka uderzeń, gdzie zmęczył się i zaczął kopać. Wybrał on  łatwe wyjście z sytuacji i dokładnie to było to.”

powiedział Norman Parke podczas spotkania twarzą w twarz z „Don Kasjo”.

Sprawdź!  "To jest konkurencja dla Tańca z Gwiazdami, a nie dla KSW" - Martin Lewandowski o FAME MMA

Poniżej prezentujemy Wam aktualną rozpiskę Fame MMA 10.

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński*

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas mistrzowski
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński – o pas mistrzowski
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr “Miejski Drwal” Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

źródło: mma.pl, Youtube/Fame MMA

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *