FAME MMA

Jednoznaczny faworyt w walce Piotr Pająk vs Alan Kwieciński! Eksperci podają kursy bukmacherskie na FAME MMA 10

Już w sobotę odbędzie się jubileuszowa gala FAME MMA 10, która według wielu może pobić wszelkie rekordy sprzedaży PPV. W walce wieczoru zobaczymy starcie Normana Parke z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Oprócz tego czeka nas wiele innych emocjonujących pojedynków m.in. występ popularnego podróżnika – Piotra Pająka, który zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Starcie Pająka z Kwiecińskim wywołuje bardzo duże emocje. Będzie to rewanż, ponieważ w pierwszej walce po decyzji sędziowskiej wygrał Alan Kwieciński. Według większości kibiców i ekspertów decyzja powinna powędrować jednak na konto Pająka, który w drugiej i trzeciej rundzie zdeklasował swojego rywala.

Tym razem YouTuber, który na swoim kanale relacjonuje treningi i podróże z całego świata zamierza udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Według bukmachera Betclic, który jako jedyny w swojej ofercie posiada kursy na galę FAME MMA 10 jednogłośnym faworytem tego starcia jest Piotr Pająk! Zawodnik pochodzący z Bielska-Białej jest aż w 76% stawiany w roli zwycięzcy!

Kursy na walkę Pająk vs. Kwieciński

Wygrana Pająka – 1.22
Wygrana Kwiecińskiego – 3.50

Sprawdź!  Don Kasjo nawiązuje do ostatniej walki Parke vs Gamrot: "Skoro jakiś kur** kurdupel go zlał w boksie, no to ja go po prostu zabiję"

Obstawiając na wygraną „Alanika” możemy się nieźle wzbogacić. Galę FAME MMA 10 obstawisz tutaj rejestrując się teraz otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA.

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

Rejestracja zajmuje 30 sekund. Pełne zestawienie kursów w tym zwycięstwa przed czasem, poddanie:

Łącznie na gali FAME MMA 10 zobaczymy 10 walk.

Kursy na wszystkie zdarzenia znajdziesz tutaj.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *