KSW

Janikowski skomentował porażkę Breese’a! Kibice mocno zareagowali! „Żałosne zachowanie Damian…”

Za nami gala KSW 76, podczas której doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Całą sprawę skomentował Damian Janikowski, który nie może pogodzić się z ostatnią porażką.

Kolejne starcie Toma Breese’a w KSW i kolejne kontrowersje. W debiucie zmierzył się z Damianem Janikowskim, który w nieprzemyślany sposób zasygnalizował sędziemu, że wszystko jest w porządku.

Wybrał najgorsze z możliwych wyjść, gdyż klepnął przeciwnika w plecy, co Tomasz Bronder odebrał jako poddanie i postanowił przerwać pojedynek Wściekły Janikowski od razu wyjaśnił, że cały czas był w walce i jedynie chciał pokazać, że wszystko jest OK.

Sytuacja była mocno kontrowersyjna zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Wszystko ostatecznie zależało od interpretacji sędziego, który podjął decyzję zgodną z zasadami.

Janikowski komentuje porażkę Breese’a

Janikowski był i nadal jest mocno niezadowolony z przerwania walki, co pokazał m.in. w wywiadach po walkach czy wpisach na social mediach, gdzie krytykował decyzję Brondera.

Sprawdź!  Adamek czy Mamed? Wrzosek typuje bokserski pojedynek legend [WIDEO]

Jak się okazuje, nie wiedzieć czemu, ma również żal do swojego rywala, który nie jest niczemu winny. Breese, który powrócił do klatki na KSW 76 sam zaproponował rewanż.

Podczas wczorajszej gali zmierzył się z Pawłem Pawlakiem i ponownie nie brakowało kontrowersji. W pewnym momencie Polak wyprowadził nielegalny cios i uderzył rywala łokciem w tył głowy.

Breese na moment w parterze przestał stawiać jakikolwiek opór i sędzia przerwał walkę po ciosach Pawlaka. Tym razem to Brytyjczyk miał pretensję do arbitra i wściekły od razu wyszedł z klatki, jednak został zatrzymany przez pracowników KSW.

Całą sprawę skomentował Damian Janikowski, który ma swoim Instagramie udostępnił swoje zdjęcie, na którym stoi uśmiechnięty w klatce KSW i napisał – Oliwa sprawiedliwa.

Wpis fightera jest sporym zaskoczeniem, wbił szpilkę w byłego rywala, tak jakby ten był winny jego porażki w pierwszym starciu. Za swoją postawę został mocno skrytykowany przez kibiców.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski odpowiedział na wyzwanie Bombardiera! Będzie rewanż? "Czekam na zaproszenie do Senegalu!"

Między innymi pod usuniętym z Twittera wpisie pojawiły się takie komentarze:

– Żałosne zachowanie Damian…

– I masz czelność nazywać się olimpijczykiem? Popłacz się jeszcze… kurwa weź się w garść i pokaż, jakim jesteś mistrzem, a nie będziesz teraz rozpaczał 10 lat. Zachowanie godne freak fightera.

Kolejne mocne komentarze możemy znaleźć m.in. na Facebooku. Na jednej z grup został udostępniony wpis Janikowskiego, a kibice nie szczędzili ostrych słów:

– I tak się zachowuje olimpijczyk XD kretyn

Totalnie zbędna szpilka. Jaka wina jest Breese’a, że Damian Janikowski teraz wyśmiewa jego porażkę? W walce Damiana zawinił (lub nie) sędzia. Obaj są zawodnikami i do siebie rzekomo mieli szacunek.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.