KSW

Janikowski mocno o hejterach! „Takie p…dy siedzące przed monitorami”

Damian Janikowski w najnowszym wywiadzie wypowiedział się o hejterach. Pretendent do pasa KSW nie gryzł się w język mówiąc o piszących na jego temat nieprzechylne komentarze w social mediach.

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich po 7 latach zawodowej kariery w MMA stanie przed wielkim wyzwaniem. W sobotę 20 lipca podczas KSW 96 Damian Janikowski zmierzy się z Pawłem Pawlakiem o pas wagi średniej największej polskiej organizacji.

Tę walkę, jak i całą kartę KSW 96, obstawicie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Na nowych użytkowników czeka darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3X zakład bez ryzyka do 100 zł.

Odbieram bonusy na walkę o pas KSW

TYPKURSYBUKMACHER
Paweł Pawlak wygra walkę1.61Fortuna
Damian Janikowski wygra walkę2.32Fortuna

Damian Janikowski ostro o hejterach

Były zapaśnik z rekordem 10-5 przystąpi do swojej pierwszej walki o pas KSW. Damian Janikowski zwyciężał w 3. pierwszych pojedynkach w karierze, ale potem „odbił się” od Michała Materli. Do KSW 96 przystąpi na fali trzech pewnych wygranych.

Sprawdź!  Trener Okniński podsumował porażkę Pudzianowskiego: "Pokazuje, że głupota ludzka nie zna granic"

Od początku kariery Janikowski mierzył się z różnymi opiniami fanów na jego temat. Jego odbiór zmieniał się jak w kalejdoskopie, ale sam Damian specjalnie nie przejmuje się negatywnymi komentarzami.

– Pytanie, czy mówisz o kibicach, czy o hejterach? Bo raczej kibic, który interesuje się sportami walki, MMA i jest prawdziwym kibicem, to raczej nie hejtował i raczej brzydko w moją stronę nie pisał – powiedział w rozmowie z Polish Fighters Info.

Na wszystko jest czas. Jak to mówi Pudzian, cierpliwy i kamień ugotuje. Ja jestem cierpliwy. Cały czas ciężko pracuję, rzetelnie robię swoją robotę i efekty przychodzą same. Niestety, w międzyczasie były jakieś porażki. Większe, mniejsze, kontrowersyjne… ale prawdziwi kibice wiedzą, jak to wszystko wygląda, cała kariera. Czytając pozytywne komentarze na mój temat i prawdziwych kibiców, którzy znają się na MMA i śledzą tą karierę, to nigdy w życiu nikt złego nic nie napisał.

Wypowiedź o hejterach Janikowski zakończył mocnymi słowami:

– To tylko takie pi…dy siedzące przed monitorami i jedzące chleb tylko, i wcinające grochówkę, pierdzące pod siebie piszą głupie komentarze.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.