UFC

Jan Błachowicz zabrał głos w sprawie głośnej afery! „Wilki w owczej skórze”

Kolejne osoby ze środowiska sportowego zabierają głos w sprawie głośnej afery w środowisku influencerów. Tym razem wypowiedział się Jan Błachowicz.

Materiały, które w ostatnim czasie trafiają do sieci, ujawniły skandaliczne zachowanie wśród czołowych polskich youtuberów, w tym także tych związanych z freak fightami. Spotkało się to ze stanowczą reakcją zarówno ze strony kibiców, sportowców, organizacji, jak i nawet polityków.

W środę Mateusz Kubiszyn zwrócił się do rodziców, aby nie zaniedbywali relacji ze swoimi dziećmi. Całą jego wypowiedź znajdziesz – TUTAJ.

Teraz głos zabrał był mistrz UFC Jan Błachowicz, który podobnie jak „Don Diego” podkreślił, że wraz z oczyszczeniem Internatu z takich osób, bardzo ważne jest to, aby edukować dzieci i młodzież.

– Wilki w owczej skórze. Afera, o której mówią wszyscy, pokazała nam jedno. Zagrożeniem dla dzieci są nie tylko stereotypowe oblechy wyczuwalne na kilometr, ale także uśmiechnięci influencerzy o milionowych zasięgach. Znajdźcie chwilę na rozmowę z Waszymi dziećmi.

– Aby uświadomić im, że ich idol fajny chłopak, który robi żartobliwe filmiki o gierkach, może mieć bardzo złe zamiary. Oprócz posprzątania Internetu oraz życia publicznego z drapieżników polujących na ofiary potrzebujemy edukacji dla rodziców, oraz młodzieży. Od teraz!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.