UFC

Jan Błachowicz idzie po nokaut na UFC 297! „Uciszę ludzi”

Jan Błachowicz zabrał głos przed styczniowym pojedynkiem. Tym razem zamierza znokautować swojego rywala i nie pozostawić żadnej wątpliwości w sprawie tego, kto jest zwycięzcą.

„Cieszyński Książę” od porażki z Gloverem Teixerią zaliczył niefortunną serię. Najpierw zmierzył się z Aleksandarem Rakiciem, który doznał kontuzji w trzeciej rundzie. Następnie zremisował z Magomedem Ankalaevem w walce o pas, a ostatnim razem przegrał z Alexem Pereirą po bardzo bliskim starciu i niejednogłośnej decyzji sędziów.

Teraz Błachowicz ponownie zmierzy się z Rakiciem, który powraca do klatki po dłuższej przerwie z powodu kontuzji. Do pojedynku dojdzie podczas gali UFC 297 w Toronto, main eventem której jest zestawienie Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem o pas kategorii średniej.

Polak jednak nie zamierza popełnić błędów z dwóch ostatnich walk. W wywiadzie dla Middle Easy zapowiedział, że tym razem znokautuje swojego rywala:

– Pokonam go jeszcze raz, złamię go i tyle. Uciszę ludzi i tyle. Zobaczymy co później, teraz skupiam się na nim. Będzie podobnie jak w pierwszej walce, ale tym razem go znokautuję. Czyste KO. Nie będzie miał po tym nic do powiedzenia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.