FAME MMA

Jakub Kosecki w FAME? Jest otwarty na freakowy pojedynek! „Dałbym za***iste show”

Wygląda na to, że możemy zobaczyć kolejnego piłkarza we freak fightach. Po wczorajszej gali FAME Friday Arena gotowość zgłosił były zawodnik Legii Warszawa.

Podczas wydarzenia we Wrocławiu w klatce mogliśmy ponownie oglądać Piotra Świerczewskiego, który stoczył swoją drugą walkę. Były reprezentant Polski zmierzył się z „Daro Lwem”, który pokonał potężnymi kopnięciami. Silne lowkicki rozbiły nogę przeciwnika, który nie był w stanie wyjść do drugiej rundy.

Z trybun Świerczewskiego wspierali inni piłkarzy, a wśród nich znalazł się m.in. Jakub Kosecki, który po gali miał okazję udzielić kilku wywiadów. Jak się okazuje, były zawodnik Legii Warszawa jest otwarty na debiut w klatce freakowej organizacji.

W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że z całą pewnością poradziłby sobie świetnie zarówno na konferencjach, jak i w walce:

– Cieszę się, że FAME mnie zaprosił. Numer jeden wśród freakowych federacji. Jak nadarzy się okazja, to na pewno usiądziemy do rozmów. Zobaczymy, jak to się poukłada. Byłbym w stanie zrobić za**biste show na konferencjach i w klatce.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.