Boks

„Jake Paul – naprawdę dobry, jak na YouTubera, ale wciąż zielony.” Sparingpartnerzy o pięściarskim fenomenie

Najlepsze i najciekawsze informacje zawsze płyną ze środka. A „The Sun” zebrało wypowiedzi sparingpartnerów Jake’a Paula!

Już w ten weekend, 18 grudnia, po raz 5. będziemy mogli zobaczyć w pięściarskim ringu Jake’a Paula. Początkowo Amerykanin miał zmierzyć się z Tommym Furym, jednak gdy ten na niewiele ponad 10 dni od gali zmuszony był się wycofać z powodu kontuzji. Na miejsce Brytyjczyka wskoczył Tyron Woodley.

Przed rewanżem za pojedynek z sierpnia brytyjski „The Sun” poprosiło o wypowiedzi kilku byłych sparingpartnerów YouTubera:

Jest szybki i dobrze reaguje. Jego prędkość jest naturalna, ta wybuchowość, reakcje – z tym się rodzisz.Mushin Cason.

Trafiłem go kilkoma czystymi ciosami. Nie przejął się i odpowiedział swoimi uderzeniami, unikał, ruszał się. Ma dobry prosty.Jake Bostwick.

Zdaje się być niezwykle zrelaksowany i skupiony, co dobrze wygląda. Ma świetną, naprawdę świetną prawą rękę i w ciosach na głowę i na korpus. – Ahmed Elbiali.

Tak jak wiele osób na początku, myślałem, że obaj są po prostu YouTuberami – Jake i Logan. Ale będąc z nimi w trakcie obozu, widząc jak ciężko trenują i zachowują się jak światowej klasy pięściarze, byłem w szoku. Ciężkim szoku.Jean Pascal.

Sprawdź!  Głowacki wspomina ciężki nokaut na ulicy: "Szpilka jak zawsze się odwrócił i..."

„Jake Paul jest dobry, jak na YouTubera”

Niepokonany półciężki pięściarz z rekordem 14-0, Robin Safar, również podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Jake’a Paula. Choć przyznaje, że „The Problem Child” ma wiele pracy przed sobą wynika to z niewielkiego doświadczenia. Safar opowiedział też o swoich doświadczeniach ze wspólnych sparingów oraz podał swoje przemyślenia na temat rozwoju YouTubera:

– Czuję, że jak z nim sparowałem, rozwijał swoją ringową inteligencję, próbował myśleć w ringu. To dobry dzieciak, który ma wielkie ambicje w tym, co robi. Jest bardzo zdeterminowany, a ja uważam, że każdy może robić w życiu co chce.

Jake wciąż jest zielony, ale jak na ten poziom, jest niezły. Według mnie naprawdę dobry. Jest naprawdę dobry, jak na YouTubera. Jest mądry, bo inaczej nie byłby tu, gdzie jest dzisiaj. Jako pięściarz musisz umieć używać mózgu i Jake to potrafi.

Źródło: MMA News, The Sun

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.