KSW

Izu Ugonoh przegrywa w 2 rundzie! Nie miał siły wyprowadzić ciosu! [WIDEO]

Już tylko jeden pojedynek dzieli nas od rewanżu Tomasza Narkuna z Philem De Friesem. Polak po raz kolejny spróbuje zdobyć pas wagi ciężkiej i zostać podwójnym mistrzem KSW.

Za nami starcie byłego pięściarza Izu Ugonoha, który w zawodowym MMA stoczył drugą walkę. W debiucie zmierzył się z Quentinem Domingosem, jednak nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności, gdyż z powodu kontuzji rywala pojedynek został zakończony już w pierwszej rundzie.

Początkowo jego rywalem miał być Thomas Narmo, znany jako Ostatni Wiking. Zawodnik odniósł jednak kontuzję i na jego miejsce wskoczył Uğur Özkaplan, jednak on także nie mógł zawalczyć. Ugonoh poznał rywala na kilka dni przed galą.

Przeciwnikiem byłego pięściarza był Marek Samociuk. Fighter na swoim koncie ma walki na gołe pięści. Co ciekawe, również na ostatnią chwilę wskoczył do turnieju Wotore i jednego wieczoru pokonał trzech rywali, tym samym wygrywając zawody.

RELACJA

Samociuk od początku ruszył na Ugonoha, próbując obalić, jednak ten skutecznie się bronił i walka przeszła pod siatkę. Samociuk chciał ściągnąć walkę do parteru, jednak Izu nie dał mu na to szansy i wyprowadzał pojedyncze ciosy. W połowie rundy Izu rozerwał klincz i trafił rywala kolanem, po czym ruszył na niego z ciosami. Samociuk wytrzymał sporo mocnych ataków Ugonoha, który nie przestawał nacierać. Wydawało się, że walka zaraz się zakończy. Do końca rundy Ugonoh rozbijał Samociuka mocnymi ciosami z góry. Fighter przyjął ogromną ilość ciosów. Pod koniec rundy były pięściarz popełnił błąd, po którym Samociuk mógł wyprowadzić kilka ciosów przed zakończeniem pierwszej rundy.

Sprawdź!  Były zawodnik KSW Tomasz O. usłyszał zarzuty! Chodzi o fałszywą fakturę za walkę!

Izu Ugonoh bez sił! Nie jest w stanie utrzymać gardy! Samociuk atakuje i sprowadza walkę do parteru, tam kończy walkę! Sędzia przerywa pojedynek po 27 sekundach!

KARTA WALK KSW 60

WALKA WIECZORU

Phil de Fries (19-6) vs Tomasz Narkun (18-3) – walka o pas kategorii ciężkiej

CO-MAIN EVENT

Marian Ziółkowski (22-8-1) vs Maciej Kazieczko (7-1) – walka o pas kategorii lekkiej

KARTA GŁÓWNA

Izu Ugonoh (1-0) vs Marek Samociuk (2-1)

Michał Sobiech (4-0) vs Patryk Kaczmarczyk (6-0)

Aleksandar Ilić (12-4) vs Adrian Dudek (5-1)

Krzysztof Klaczek (12-6) vs Vojto Barborik (12-1)

Aleksandra Rola (3-1) vs Karolina Wójcik (7-2)

Kacper Koziorzębski (7-3) vs Ion Surdu (10-3)

Jakub Wikłacz (10-3-1) vs Patryk Surdyn (5-1)

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.