UFC

Islam Makhachev zabrał głos po wygranej Mateusza Gamrota. Polak odpowiedział. „To było MMA na wysokim poziomie”

Za nami gala UFC Vegas 57, podczas której Mateusz Gamrot stoczył bardzo ważny pojedynek. Kolejne zwycięstwo w największej federacji na świecie zapewni mu awans w rankingu dywizji.

Podczas main eventu „Gamer” zmierzył się z Armanem Tsarukyanem. Zawodnicy dali bardzo wyrównany pojedynek i o wyniku musieli decydować sędziowie, którzy byli jednogłośni. Dwie pierwsze odsłony wygrał Tsarukyan, natomiast ostatnie trzy rundy trafiły na konto Polaka.

Islam Makhachev komentuje zwycięstwo Mateusza Gamrota

Po wygranej walce Gamrot miał okazję na krótką rozmowę z byłym mistrzem UFC Khabibem Nurmagomedovem. Polak zdradził, że Dagestańczyk pogratulował mu zwycięstwa i stwierdził, że prędzej czy później dojdzie do zestawienia Gamrota z Islamem Makhachevem.

Podczas konferencji „Gamer” przyznał, że trzyma kciuki za Islama i wierzy, że zostanie on kolejnym mistrzem kategorii lekkiej. Głos po walce zabrał również sam Makhachev. Za pośrednictwem Twittera napisał:

– To było MMA na wysokim poziomie. Gratulacje Gamrot, świetny występ. Arman głowa do góry, przed tobą wielka przyszłość.

W odpowiedzi Gamrot podziękował czołowemu zawodnikowi kategorii lekkiej.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Mateusz Gamrot o kolejnej walce w oktagonie: "Dyspozycja już podana dla UFC"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.