UFC

Islam Makhachev o wsparciu Khabiba: „Nikt nie musiał za nic płacić. Zapłacił za wszystko. Nie jestem wam w stanie wyjaśnić, jak dużo robi tego typu rzeczy”

Islam Makhachev po ostatniej gali UFC wspomniał o ogromnym wsparciu, jakie dostaje od byłego mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedova.

W main evencie gali UFC Vegas 31 Makhachev zmierzył się z Thiago Moisesem, którego zdominował i poddał w czwartej rundzie. Dla Rosjanina było to 20 zwycięstwo w 21 walkach. Zawodnik jednocześnie przedłużył swoją serię zwycięstw do ośmiu wygranych pojedynków z rzędu.

ISLAM MAKHACHEV O WSPARCIU KHABIBA NURMAGOMEDOVA

Zawodnik na konferencji po gali UFC w Las Vegas opowiedział o ogromnym wsparciu, jakie dostaje ze strony Khabiba Nurmagomedova. Były mistrz UFC pomaga Islamowi w przygotowaniach do pojedynku, co więcej płaci za wszystko, czego potrzebuje zawodnik i jego drużyna, a podczas walki staje w narożniku fightera.

To nie pierwszy raz, kiedy Islam mówi o tym, jak bardzo Khabib stara się pomagać innym zawodnikom. Wcześniej zdradził, że co miesiąc płaci znajomym fighterom, którzy nie są w stanie sami się utrzymać.

– [Transkrypcja lowking.pl] Jest mistrzem, ma teraz dużo pieniędzy, ma wszystko, ale nadal jest skromnym gościem. Przyleciał do Stanów Zjednoczonych, zostawiając rodzinę, był tutaj przez miesiąc, dwa tylko po to, żeby nam pomagać. Nie chciał żadnych pieniędzy – powiedział po walce Islam.

Sprawdź!  "On niczego ku**a nie dokonał" - McGregor ocenia dziedzictwo Khabiba Nurmagomedova

– Przylecieliśmy na początku do San Jose bez niego, ale wynajął nam duży dom dla całej ekipy. Wynajął wiele samochodów i nikt nie musiał za nic płacić. Zapłacił za wszystko. Nie jestem wam w stanie wyjaśnić, jak dużo Khabib robi tego typu rzeczy. Nikt o tym nie wie. Jesteśmy mu wszyscy bardzo wdzięczni – dodał.

Źródło: lowking.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *