MMA

Hybrid MMA 4 – Oficjalna ceremonia i face to face [WIDEO]

Przed nami ostatnie formalności, czyli ceremonia ważenia przed nadchodzącą gala Hybrid MMA 4. Czekają na nas starcia sportowe oraz freak fighty.

Już jutro w Zielonej Górze odbędzie się czwarta edycja Hybrid MMA. Jest to gala, która łączy dwa światy. W rozpisce znajdują się takie pojedynki jak Michał Andryszak vs Dirlei Broenstrup czy Wojciech Kazieczko vs Dominik Gierowski, ale również starcia freakowe Piotr Tyburski vs Armin Pawlak i m.in. Przemysław Szyszka vs Vaselin Dimitrov.

Cały czas są dostępne bilety na wydarzenie, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz wejściówki zwykłe oraz VIP. Natomiast transmisję gali można znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie – PPV.

Ceremonia ważenia Hybrid MMA 4

Zawodnicy mają już za sobą poranne ważenie, które odbyło się dzisiaj o godzinie 11:00. Teraz czas na oficjalną ceremonię, podczas której będą mieli okazję stanąć twarzą w twarz. Następnie czeka na nas program promujące jutrzejsze wydarzenie, w których wezmą udział zawodnicy.

Sprawdź!  Mirosław Okniński komentuje wyrzucenie Trybsona z klubu. „Dzieją się mocne rzeczy. Przyszedł papier, trzeba to wyjaśnić”

Ważenia rozpocznie się o godzinie 18:00. Poniżej znajdziesz linki zarówno do ceremonii, jak i programu:

W sprzedaży została ostatnia pula biletów na galę w Zielonej Górze. Wejściówki na HYBRID MMA 4 zakupisz wyłącznie tutaj – KUP BILET.

Transmisja z gali HYBRID MMA 4 będzie dostępna wyłącznie pod linkiem – KUP PPV.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.