GROMDA

„Hunter” w finale turnieju GROMDA 8! Narożnik „Japy” poddał walkę po trzeciej rundzie!

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z krwawymi pojedynkami. Na karcie walk gali GROMDA 8 ponownie znalazł się turniej, extra fighty, a tym razem także starcie będące eliminatorem do walki o pas.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

W turnieju GROMDY po raz kolejny udział wzięło ośmiu zawodników. Tym razem federacja przygotowała także dwóch fighterów rezerwowych, w tym Daniela „Huntera” Wiecławskiego i Przemysława „Reksio” Rekowskiego.

Poza tradycyjnym turniejem na fight cardzie znalazły się również dwa extra fighty, a main eventem wydarzenia jest starcie będące eliminatorem do walki o pas GROMDY.

Galę GROMDA obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic, która jest oficjalnym sponsorem wydarzenia. W ofercie znajdziecie zarówno pojedynku turniejowe, jaki i extra fighty.

Nowi użytkownicy mogą także skorzystać ze specjalnej promocji. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

Sprawdź!  Zadyma w ringu GROMDA! „Wasyl” chciał dalszej konfrontacji i zaczął wydzierać się na swojego rywala!

-> ODBIERZ BONUS!

RELACJA:

Runda 1:

Daniel „Hunter” Więcławski wszedł do ringu w zamian za kontuzjowanego „Capo” i od początku trafił mocnym ciosem „Japę”. Chwilę później Utkowski w odpowiedzi posłał „Huntera” na deski. Obaj zawodnicy atakują wiatrakami, w końcu Więcławski trafia, a „Japa” pada na deski. Przeciwnik jednak nie przestaje uderzać i dalej wyprowadza ciosy na głowę rywala. Sędzia musiał chwycić zawodnika i odciągnąć go od „Japy”. Symbolicznie w geście ostrzeżenia odjął punkt.

Runda 2:

Od początku obaj zawodnicy wymieniają mocne ciosy, ale znacznie więcej trafia w głowę „Japy”. Coraz więcej zamieszania i Więcławski ponownie fauluje, uderzając od tyłu. „Japa” specjalnie uklęknął, żeby sędzia rozpoczął liczenie, aby mógł złapać oddech. Utkowski wraca do walki i chwilę później rundę przerywa gong.

Runda 3:

Po krótkiej wymianie „Hunter” posyła „Japę” na deski, ale ten szybko wstaje i jest gotowy walczyć dalej. Szybko jednak ponownie dostaje mocny cios od Więcławskiego. „Japa” ponownie liczony, ale walczy dalej i kilka sekund później znowu ląduje na deskach. Wydawało się, że to koniec, jednak niespodziewanie Utkowski wraca do gry. Po zakończeniu trzeciej odsłony narożnik „Japy” zdecydował się poddać walkę”

Sprawdź!  Patryk Chacia z Elany Toruń przed GROMDA 6: "Od małolata byłem najmniejszy. Później odwdzięczyłem się tym, którzy mnie dojeżdżali"

Daniel „Hunter” Więcławski awansuje do finału GROMDA 8

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.