PRIME SHOW MMA

„Hunter” brutalnie znokautowany! „Polish Machine” kończy walkę w pierwszej rundzie! [WIDEO]

W drugiej darmowej walce Prime MMA 5 zmierzyli się Daniel „Hunter” Więcławski i Kacper Miklasz. Pojedynek był zamontowany na zasadach K-1.

-> Odbierz bonusy i obstaw PRIME MMA na żywo!

Panowie w niedalekiej przeszłości mierzyli się w tym walkach na gołe pięści w organizacji GROMDA. Popularny „Hunter” zdecydowanie lepiej radził sobie od swojego przeciwnika i w ubiegłym roku trafił do finału turnieju na 8. gali. Tam przegrał jednak z Łukaszem „GOAT-em” Parobcem.

Kacper Miklasz w GROMDZIE stoczył tylko jeden pojedynek, ale może się pochwalić dużym dorobkiem w innych dyscyplinach i organizacjach. „Polish Machine” mierzył się zarówno w WOTORE, jak i MMA-VIP, czy FEN. Miklasz w starciu z „Hunterem” był skazywany na porażkę. Kto wygrał na PRIME MMA 5?

-> Obstaw Prime MMA 5 LIVE!

Hunter vs Miklasz – RELACJA

RUNDA 1

“Hunter” straszy lewym prostym, celnie kopnął lowem. Miklasz póki co na wstecznym, trafił niskim kopnięciem i postraszył high kickiem. Spróbował obrotówki „Polish Machine”, Więcławski podszedł z atakiem, a KACPER MIKLASZ ZNOKAUTOWAŁ GO W 1. RUNDZIE!

Sprawdź!  [VIDEO] Szymon Kołecki nie ma wątpliwości! "On jest lepszym zawodnikiem, niż Artur Szpika"

Oficjalny wynik: Kacper „Polish Machine” Miklasz wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.