Boks

Hitowe starcie z udziałem Polaków coraz bliżej! Wymowny wpis Szpilki!

Wszystko wskazuje na to, że walka Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) zbliża się wielkimi krokami. 31-latek w swoich mediach społecznościowych poinformował, że z niecierpliwością czeka na datę pojedynku.

Taka postawa byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa WBC jest czymś nowym. Artur Szpilka wcześniej nie chciał zgodzić się na walkę ze względów finansowych. Teraz sprawa wydaje się być przesądzona, o czym świadczy wpis pięściarza na twitterze.

Ewentualna konfrontacja Szpilki z Łukaszem Różańskim, będzie kończyła długoletnią współpracę boksera urodzonego w Wieliczce z Andrzejem Wasilewskim. Po najbliższej gali z udziałem zawodnika, drogi obu Panów się rozejdą. 

Starcie polskich bokserów będzie miało najprawdopodobniej dodatkową stawkę. Wszytko wskazuje na to, że zawodnicy, którzy sklasyfikowani są w czołowej „10” rankingu World Boxing Council, będą walczyć o pas WBC International w dywizji bridgerweight

Gala miałaby odbyć się w kwietniu w Rzeszowie z transmisją w systemie PPV.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sprawdź!  Artur Szpilka o debiutancie GROMDY, który przypomina mu Tysona: "Widać po oczach, że jest bałagan. Wie, po co tam wychodzi"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.