GROMDA

Gruchała odpowiada Tyburskiemu po GROMDA 9: „Z rękawicami czy bez nasza walka skończy się w 1 rundzie”

Zawodnik GROMDY Remigiusz Gruchała odpowiedział Pawłowi Tyburskiemu po tym, jak freak fighter wyjaśnił, co myśli o walkach na gołe pięści.

„Remi” stoczył na GROMDA 9 wyjątkowo brutalny pojedynek. Zmierzył się z „Diabełkiem”, którego udało mu się rozbić w drugiej odsłonie. Obaj zawodnicy mocno jednak ucierpieli i skończyli walkę zalani krwią i z mocno rozbitymi twarzami.

Po gali Gruchała opublikował zdjęcie, na którym pokazał, jak wygląda po wygranym starciu. Wówczas głos zabrał Paweł Tyburski, który napisał:

– Nie krytykuję tego, ale jest mi przykro od samego patrzenia. Nigdy nie wziąłbym walki na gołe pięści. Chłopaku, życzę tobie zdrowia i sukcesów, ale też zdrowego rozsądku. Ja rozumiem, że wojownicy. Ja rozumiem, że każdy próbuje się wybić, jak tylko może, ale nie zrozumiem, że robią to kosztem zdrowia.

Słowa te nie spodobały się między innymi Patrykowi Tołkaczewskiemu, który jako pierwszy odpowiedział freak fighterowi. Teraz głos zabrał również sam Gruchała.

„Remi” odpowiada Tyburskiemu

Zawodnik GROMDY za pośrednictwem social mediów odpowiedział na słowa Tyburskiego. Wyjaśnił, że może z nim zawalczyć, jeśli ten nie będzie chciał zmierzyć się z „Glebą”. Dodatkowo „Remi” zapewnia, że pojedynek nie wyjdzie poza pierwszą odsłonę.

Sprawdź!  LIROY dołączył do GROMDY! "Stara gwardia zawsze w grze"

– Powoli dochodzę do siebie i z tego miejsca dziękuję ”Glebie” za wyjaśnienie tego kena. Wypada zabrać głos w tej całej sprawie. Jeśli odmówisz walki z „Glebą”, a ja dojdę do siebie, z chęcią pokaże Ci, dlaczego nie wyszedłbyś do pojedynku na gołe pięści! Bez rękawic czy z rękawicami nasz pojedynek skończy się w pierwszej rundzie.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.