GROMDA

GROMDA podrzędną organizacją? Grabowski odpowiada na mocne słowa Oknińskiego! [WIDEO]

Mariusz Grabowski odpowiedział na słowa trenera Mirosława Oknińskiego. Tak zareagował na wypowiedź o federacji GROMDA.

Okniński chciał doprowadzić do pojedynku swojego zawodnika Michała Pasternaka z Mateuszem Kubiszynem. Tradycyjnie w swoim stylu zaczął wbijać szpilki w „Don Diego”, zwłaszcza, że panowie już wcześniej mieli małe spięcie w social mediach.

W jednej z wypowiedzi trener stwierdził, że Kubiszyn to „mistrz podrzędnej organizacji”. Te słowa nie spodobały się szefowi GROMDY, który przy okazji ostatniego wywiadu dla FANSPORTU TV miał okazję odpowiedzieć:

– Wiesz co ja naprawdę nie chcę komentować słów pana Oknińskiego, bo tak naprawdę nie znam gościa. Z reguły na temat ludzi, których nie znam nie chce się wypowiadać. Na temat federacji? To myślę, że podrzędną federacją pewnie była PLMMA, która można powiedzieć, że pierwsza wprowadzała na polski rynek MMA.

– Widać, że jej nie ma dlatego też mógłbym mówić, że ona jest podrzędna. Dlatego myślę, że nie tędy droga, tutaj trzeba wszystkich i tak naprawdę każdego szanować. Myślę, że panom się tutaj po prostu w głowie poprzekręcało. Myślę, że znaleźli sobie taki moment łapania fame’u i wykrzykiwania walk.

W sprzedaży jest dostępna limitowana pula biletów na galę GROMDA 16. Zakupu możecie dokonać tutaj. Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

Sprawdź!  Denis Załęcki prosi GROMDĘ o rozwiązanie kontraktu z Kubiszynem! "Mam nadzieję, że macie resztki honoru..."
gromda 16 ppv

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.