FAME MMA

Don Diego zmierzy się z Wielkim Bu? Jest komentarz szefa GROMDY! [WIDEO]

Czy w niedalekiej przyszłości dojdzie do walki „Don Diego” z „Wielkim Bu”? O takim zestawieniu wypowiedział się prezes organizacji GROMDA, pan Mariusz Grabowski.

Po ogłoszeniu Mateusza Kubiszyna jako nowego zawodnika Fame MMA kibice zaczęli emocjonować się potencjalnymi zestawieniami we freak fiightach. Mistrz walk na gołe pięści organizacji GROMDA dogadywał już nawet starcie z Michałem Pasternakiem, jednak negocjacje spełzły na niczym.

„Wampir” na tym nie straci. W niedawno ogłoszonej karcie walk FAME 20 dowiedzieliśmy się, że podopieczny Mirosława Oknińskiego zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Tym samym „Don Diego” został na lodzie, choć nie wszystkie karty jubileuszowej gali zostały odsłonięte.

W mediach ostatnio rozgorzał temat ewentualnego pojedynku Kubiszyna na FAME 20 z „Wielkim Bu”. Co o tej walce sądzi Mariusz Grabowski? Szef GROMDY wypowiedział się na ten temat w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV.

– Jeśli by miało do takiej walki dojść – my jesteśmy na tak. Nie ma żadnych przeciwskazań, czy to „Wielki Bu”, czy inny zawodnik. Powiedzieliśmy, że jesteśmy chętni. Czy tak walka dojdzie do skutku? To trzeba pytać włodarzy i inne osoby. Z tego co śledzę, to „Wielki Bu” ma kontrakt z Cloutem, to pewnie i oni mają coś do powiedzenia. Jeśli by taka walka była, to bierzemy od razu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.