GROMDAKSW

Goat niezadowolony z decyzji Pudziana. Porównał Eddiego Halla do… Jasia Kapeli!

Znany z GROMDY jako „GOAT” Łukasz Parobiec wbił kolejną szpilkę w Mariusza Pudzianowskiego.

Jeden z czołowych bijoków w walkach na gołe pięści organizacji GROMDA już od dłuższego czasu sugeruje Mariuszowi Pudzianowskiemu pojedynek. Łukasz Parobiec ma całkiem pokaźne doświadczenie w MMA, w którym stoczył 28 starć. Czternaście z nich wygrał, a jedno ze zwycięstw ma nad tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej UFC, Tomem Aspinallem. Były mistrz ISKA ma też na koncie występ w klatce KSW. Podczas gali w Anglii Parobiec przegrał w 41 sekund z Wagnerem Prado.

Parobiec wbił szpilę w Pudziana

Popularny „Goat” ma już swoje lata, podobnie zresztą jak Mariusz Pudzianowski, którego Parobiec ochoczo zaczepiał w social mediach. Były strongman niespecjalnie jednak się przejął wpisami Łukasza.

Inaczej sprawa ma się z wyzwaniem rzuconym mu przez Eddiego Halla. „Pudzian” od razu pozytywnie zareagował na słowa Brytyjczyka, który z kolei przekazał, iż prowadzone są rozmowy w sprawie tego pojedynku.

Łukasz Parobiec skrytykował podejście Pudzianowskiego w jednym z komentarzy. „Goat” przypomniał, że Hall nigdy nie walczył w MMA, więc równie dobrze Mariusz mógłby wyzwać Jasia Kapelę.

Sprawdź!  Juras przed walką z Pudzianowskim: "Czy będę gotowy w 100 procentach? Oczywiście, że nie. Daleko mi do życiowej formy"

– Eddie Hall nigdy nie walczył w MMA równie dobrze mógłbyś wyzwać do walki Jasia Kapele. GOAT czeka, podejmij rękawice – napisał w komentarzu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.