KSW

Gleba był kuszony do ostatniej chwili! „Federacje freakowe chciały mnie przekupić” [VIDEO]

Przed kilkoma dniami ogłoszono, że kontrakt z KSW podpisał Patryk „Gleba” Tołkaczewski. Były zawodnik GROMDY zadebiutuje już za kilka tygodni na Stadionie Narodowym.

Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się już 3 czerwca. W karcie walk znalazło się miejsce dla 3. walk mistrzowskich, a main eventem będzie trylogia pomiędzy Mamedem Khalidovem i Scottem Askhamem. Tego wieczoru dojdzie też do hitowego pojedynku debiutantów.

Patryk Tołkaczewski, który rozpoznawalność zyskał seryjnie wygrywając w GROMDZIE, przymierzany był do freak fightów. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło, a sam zawodnik nie ma na co narzekać. Podpisał kontrakt z największą federacją MMA w Europie, a w debiucie zmierzy się z byłym mistrzem świata WBO, Krzysztofem Głowackim.

-> Odbierz BONUSY na XTB KSW Colosseum 2! <-

Gleba był kuszony do ostatniej chwili!

„Gleba” pojawił się w studio Fansportu TV, gdzie opowiedział między innymi o nawiązaniu współpracy z grupą MTS, która pomoże mu w prowadzeniu kariery. To oczywiście dzięki nim zdecydował się powalczyć o sportowe cele i angaż w KSW, choć freak fightowe organizacje kusiły go cały czas. W jednym z wywiadów przyznał, że padały kwoty nawet trzykrotnie większe!

Sprawdź!  Mistrz wagi ciężkiej odpowiada na krytykę szefa KSW! "Jestem pewny, że pobiłem rekord pod względem..."

Federacje freakowe chciały mnie przekupić, ale im się nie udało. Były rozmowy, trwały, ale jak spotkałem się pierwszy raz z moim menedżerem i wysłuchałem, co ma mi do powiedzenia od razu wiedziałem, że nadajemy na tych samych falach i chcemy iść w tym samym kierunku.

Dużo zawodników ze sportów walki mi się nagrywało, że 'moje miejsce jest w sportach walki, a nie w jakiejś pajacerce’, w tych freakach. Dużo naprawdę zawodników do mnie to pisało, nagrywało wiadomości. Zawsze chciałem robić sport, a jak się jest samemu, to się chwyta, co jest najbliżej. Chciałem iść do freaków, nie ukrywam, ale jak spotkałem się z moim menadżerem… jak z nim na sam szczyt, to będziemy grube rzeczy robić.

Tołkaczewski nie ukrywa, że nawet podczas negocjacji z federacją Lewandowskiego i Kawulskiego wciąż był kuszony przez High League.

Podczas rozmów z KSW otrzymałem telefon. 95% ludzi by zmieniło zdanie i by poszło do High League’a, ale ja już powiedziałem, że będę w KSW. Odmówiłem im, powiedziałem, że ja nie potrafię odejść od osób, które mnie wspierają. Nie mógłbym spojrzeć w oczy całej ekipie [MTS], bo naprawdę chcieli mnie przekupić. Chcieli dać też menedżera.

Cały wywiad z „Glebą” obejrzysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.