Babilon MMA

Gdzie oglądać Babilon MMA 31? Transmisja na żywo, stream online. Typy i kursy bukmacherskie na galę. Karta walk Babilon MMA 31

Już dziś w piątek 28 października w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się gala Babilon MMA 31, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek reprezentanta Zagłębia Sosnowiec, Adriana Błeszyńskiego oraz Dagomira Zimmera. Gdzie i kiedy oglądać Babilon MMA 31? Transmisja na żywo, stream online w Internecie. Kursy bukmacherskie na galę Babilon MMA 31. Karta walk Babilon MMA 31.

-> Obstaw Babilon MMA 31 bez ryzyka!

Gdzie oglądać Babilon MMA 31?

W main evencie Babilon MMA 31 powróci Adrian Błeszyński. Kibic Zagłębia Sosnowiec wraca do mieszanych sztuk walk po wyleczeniu kontuzji i wygranej w boksie przed kilkoma tygodniami. Teraz czas, by „Ares” przerwał złą passę 3. walk bez zwycięstwa w MMA!

Rywalem Błeszyńskiego będzie Dagomir Zimmmer. Pochodzący z Poznania fighter wraca do startów po kilkuletniej przerwie i ma zamiar odnieść 5. zwycięstwo przed czasem! Popularny „Dago” słynie ze swojego jiu-jitsu, dzięki któremu wszystkie 4 zawodowe wygrane odniósł poddając każdego z oponentów.

Oprócz tego kibiców czekają wielkie emocje w co-main evencie, gdzie Jan „Iron” Lodzik zmierzy się z Maciejem Zembikiem w K-1. Do tego do klatki wejdzie między innymi kibic ŁKS-u Łódź, Bartłomiej Kopera! Były zawodnik FEN, czy KSW zmierzy się z Paragwajczykiem, Jesusem Ocamposem.

Sprawdź!  Filip Stawowy

Babilon MMA 31: Transmisja na żywo

Transmisja na żywo z całego wydarzenia odbędzie się na kanale Polsat Sport Fight. Fani mogą też oglądać stream online w Internecie za pośrednictwem Polsat Box Go.

-> Odbierz BONUS na galę Babilon MMA 31

Babilon MMA 31: Godziny transmisji, szczegóły gali

 • Gdzie Babilon MMA 31? Wydarzenie będzie miało miejsce w Grodzisku Mazowieckim, a dokładniej w Hali Widowiskowo-Sportowej.
 • Kiedy i o której gala? Show odbędzie się już w ten piątek 28 października. Początek Babilon MMA 31 już o godzinie 19:00.
 • Gdzie oglądać Babilon MMA 31? Transmisja na żywo w TV dostępna na kanale Polsat Sport Fight.

-> Odbierz darmowe 20 zł na start!

Kursy bukmacherskie na galę Babilon MMA 31

Galę Babilon MMA 31 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Już przy rejestracji otrzymujesz darmowe 20 zł! Dodatkowo na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Derby Łodzi dla ŁKS'u! Całkowski poddał Taktarovem fanatyka Widzewa! Drozdowski odklepuje w 1 rundzie!

Karta walk Babilon MMA 31: Błeszyński vs. Zimmer

Walka wieczoru:

 • Adrian „Ares” Błeszyński (9-5-1, 7 KO, 1 SUB) vs. Dagomir Zimmer (4-2, 4 SUB)

Pozostałe walki:

 • Jan „Iron” Lodzik vs. Maciej Zembik – walka w K1
 • Bartłomiej Kopera (10-7, 7 SUB) vs. Jesus Ocampos (8-6-1NC, 2 KO, 2 SUB)
 • Piotr Drozdowski (4-5, 1 KO, 2 SUB) vs. Paweł Całkowski (0-1)
 • Szymon Rakowicz (3-2, 1 KO, 2 SUB) vs. Adam Łazowski (2-6, 1 KO, 1 SUB)
 • Maciej Smokowski (1-2, 1 KO) vs. Mateusz Paskuda (0-1)
 • Michał Bednarski (0-0) vs. Paweł Oleszczuk (0-0)
 • Jakub Szklarczyk vs. Mariusz Witkowski – walka semi-pro
 • Daniel Maladyn vs. Rafał Radosz – walka semi-pro

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.