BoksMMAUFC

Francis Ngannou chętny na walkę w boksie! „Nie chcę walczyć z Mikiem Tysonem, ale chciałbym zawalczyć z…”

Nowo upieczony mistrz wagi ciężkiej UFC chce wielkich walk! Na ostatniej gali UFC 260 Francis Ngannou w drugiej rundzie znokautował Stipe Miocica i odebrał mu mistrzowski pas. Teraz Kameruńczyk najprawdopodobniej zawalczy z Jonem Jonesem, jednak zapytany o potencjalną walkę w formule bokserskiej odpowiedział, że jak najbardziej jest na tak!

Stipe Miocic jakiś czas temu udzielił wywiadu dla portalu TMZ Sport. Zapytany przez dziennikarza o potencjalną walkę w formule bokserskiej, odpowiedział, że jak najbardziej jest na tak i chciałby zawalczyć z Tysonem Furym.

Teraz dziennikarz TMZ Sport rozmawiał z nowym mistrzem, Francisem Ngannou. Zapytał Kameruńczyka oto, czy chciałby zająć miejsce Stipe’a i podjął rękawice z „Królem Cyganów”.

Pewny siebie Ngannou odpowiedział, że jak najbardziej byłby chętny na takie starcie!

„Absolutnie. Jestem na to otwarty. Pamiętaj, że boks był moim głównym marzeniem i wciąż mam w sobie ogień, sen i wierzę, że w pewnym momencie zrobię krok”. – odpowiedział Francis.

Oczywiście nie ma mowy o tym, aby walka odbyła się w najbliższym czasie, ponieważ Dana White negocjuje aktualnie warunki z Jonem Jonesem, który będzie kolejnym rywalem Ngannou. Tyson Fury natomiast zmierzy się latem tego roku z Anthonym Joshuą.

Sprawdź!  Dustin Poirier zdradza nazwisko przeciwnika o największych umiejętnościach: "Przetrwał trudy walki ze mną, co nie jest proste. Jego wytrzymałość jest niesamowita."

Dziennikarz TMZ Sport zapytał Ngannou również o potencjalną walkę z 54-letnim Mike Tysonem. Oczywiście starcie byłoby zakwalifikowane jako pokazowy pojedynek.

Ngannou krótko skomentował ten pomysł – „Nie chcę walczyć z Mikiem Tysonem, ale chciałbym walczyć z innym bokserem wagi ciężkiej, takim jak Tyson Fury”.

Źródło: TMZ Sport

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.