BoksMMAUFC

Francis Ngannou chętny na walkę w boksie! „Nie chcę walczyć z Mikiem Tysonem, ale chciałbym zawalczyć z…”

Nowo upieczony mistrz wagi ciężkiej UFC chce wielkich walk! Na ostatniej gali UFC 260 Francis Ngannou w drugiej rundzie znokautował Stipe Miocica i odebrał mu mistrzowski pas. Teraz Kameruńczyk najprawdopodobniej zawalczy z Jonem Jonesem, jednak zapytany o potencjalną walkę w formule bokserskiej odpowiedział, że jak najbardziej jest na tak!

Stipe Miocic jakiś czas temu udzielił wywiadu dla portalu TMZ Sport. Zapytany przez dziennikarza o potencjalną walkę w formule bokserskiej, odpowiedział, że jak najbardziej jest na tak i chciałby zawalczyć z Tysonem Furym.

Teraz dziennikarz TMZ Sport rozmawiał z nowym mistrzem, Francisem Ngannou. Zapytał Kameruńczyka oto, czy chciałby zająć miejsce Stipe’a i podjął rękawice z „Królem Cyganów”.

Pewny siebie Ngannou odpowiedział, że jak najbardziej byłby chętny na takie starcie!

„Absolutnie. Jestem na to otwarty. Pamiętaj, że boks był moim głównym marzeniem i wciąż mam w sobie ogień, sen i wierzę, że w pewnym momencie zrobię krok”. – odpowiedział Francis.

Oczywiście nie ma mowy o tym, aby walka odbyła się w najbliższym czasie, ponieważ Dana White negocjuje aktualnie warunki z Jonem Jonesem, który będzie kolejnym rywalem Ngannou. Tyson Fury natomiast zmierzy się latem tego roku z Anthonym Joshuą.

Sprawdź!  Ciryl Gane skomentował słowa Dany White'a: "Muszę się zmierzyć z całym rosterem, żeby móc nazwać się najlepszym."

Dziennikarz TMZ Sport zapytał Ngannou również o potencjalną walkę z 54-letnim Mike Tysonem. Oczywiście starcie byłoby zakwalifikowane jako pokazowy pojedynek.

Ngannou krótko skomentował ten pomysł – „Nie chcę walczyć z Mikiem Tysonem, ale chciałbym walczyć z innym bokserem wagi ciężkiej, takim jak Tyson Fury”.

Źródło: TMZ Sport

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *