KSW

Ferrari ostro o Akopie: „Robi z siebie najgroźniejszego celebrytę. W Fame jest wielu chłopaków, którzy spuściliby mu wpie**ol”

Zawodnik FAME MMA w ostrych słowach wypowiedział się o Akopie Szostaku, który już jutro stanie do walki ze znacznie bardziej doświadczonym Szymonem Kołeckim.

Wspomniane starcie będzie main eventem gali KSW 62. Wielu kibiców uważa, że takie zestawienie nie ma najmniejszego sensu i zakończy się szybkim oraz brutalnym zwycięstwem Kołeckiego, który w swojej karierze pokonywał przed czasem znacznie trudniejszych przeciwników.

Szymon w przypadku wygranej niczego nie zyska, jednak jeśli przegra może stracić bardzo wiele. Jak sam przyznał, zawodnik, który ponosi porażkę w starciu z Akopem, jest pogrzebany. Fighter jednak powraca po półrocznej przerwie i będzie miał okazję wyjaśnić trwający od dawna konflikt z Szostakiem.

Dla Akopa będzie to najtrudniejsze wyzwanie w karierze. Wielu Internautów zaznacza, że nie jest on prawdziwym fighterem z krwi i kości, a raczej zawodnikiem freak-fightowym. Nigdy nie walczył z zawodnikiem na tak wysokim poziomie.

Szostak prowadził także negocjacje m.in. z FAME MMA, jednak ostatecznie zdecydował się na KSW, gdyż tam będzie walczył ze znacznie mocniejszymi rywalami.

– Prowadziliśmy rozmowy z Fame MMA i innymi organizacjami. Mogłem wybrać walkę łatwiejszą za bardzo dobre pieniądze. Nie zrobiłem tego, bo chciałem zmierzyć się z kimś lepszym od siebie. I dlatego po walce z Radkiem Słodkiewiczem powiedziałem mojemu menadżerowi, że chcę sportowego wyzwania. Jak rzucił nazwisko Kołecki, to powiedziałem tylko: o, k…a! – przyznał w jednym z wywiadów.

AMADEUSZ FERRARI O AKOPIE SZOSTAKU

Amadeusz Ferrari, który jest zawodnikiem największej polskiej organizacji freak-fightowej, uważa, że Akop Szostak nawet w FAME MMA miałby spore trudności. Ferrari zaznaczył, że np. Trybson nie miałby z nim najmniejszych problemów:

Sprawdź!  Tomasz Sarara sparuje z Michałem Kitą: "Zabrał mnie do przedszkola. Pokazał bardzo wyraźną różnicę między kickboxingiem i MMA" [WIDEO]

– Ja do Akopa nic nie mam. W sobotę czeka go wpie*dol. Robi z siebie najgroźniejszego celebrytę, ale tak nie jest. Taki Trybson nic by z niego nie zostawił. W Fame tez jest wielu chłopaków, którzy spuściliby my wpier*ol – powiedział na swoim Instagramie Ferrari.

Darmowy zakład na walkę Szymon Kołecki vs Akop Szostak

Według bukmacherów ogromnym faworytem nadchodzącej walki jest oczywiście bardziej doświadczony Szymon Kołecki. Jego rywalowi eksperci nie dają najmniejszych szans:

Kurs na zwycięstwo Kołeckiego – 1.05

Kurs na zwycięstwo Szostaka – 10.00

Rejestrując się u bukmachera STS – TUTAJ – Otrzymasz 29 złotych darmowego depozytu oraz zakład bez ryzyka do 200 złotych.

–> Darmowy zakład na KSW 62 <–

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Szpilka odpowiada Pudzianowskiemu! "Ma swoje pięć minut, niech gada. Nic do siebie nie mamy, chociaż też mnie zdenerwował"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.