PRIME SHOW MMA

Ferrari odpalony na Jóźwiaka! Komentuje jego awanturę z Murańskim [WIDEO]

Amadeusz „Ferrari” zabrał głos po ceremonii ważenia przed Prime 7. W mocnych słowach skomentował zachowanie Pawła Jóźwiaka.

Już jutro w main evencie gali dojdzie do rewanżu prezesa FEN z Jackiem Murańskim. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć podczas face-to-face. Jóźwiak niespodziewanie odepchnął rywala, który wylądował na deskach.

Przypominamy, że tym razem Prime 7 wyjątkowo obejrzycie za darmo w Fortunie! Dodatkowo każdy nowy użytkownik dostanie 20 PLN i trzy zakłady bez ryzyka do 100 złotych! Wystarczy założyć konto – TUTAJ – po rejestracje otrzymacie dostęp do gali i bonusy.

Zarejestruj się i odbierz dostęp do Prime 7

Głos po awanturze zabrał „Ferrari”, który zareagował na zachowanie Jóźwiaka. Opublikował na swoich social mediach zdjęcie z głośnej porażki prezesa FEN z Marcinem Najmanem i zapowiedział, że jutro dojdzie do powtórki:

Sprawdź!  Don Kasjo o sytuacji Prime MMA: "Próbujemy ten statek postawić na wodę. Chociaż on nie tonie, wszystko jest ok"

– Będziesz karany za te głupie zachowanie. Przypomnij sobie tę sytuację Pawełku, bo jutro powtórka z rozrywki tylko dużo grubiej, jak przeprosisz po wpier… od Pana Jacka Murańskiego, to ci wybaczę. Póki co jedziemy z tobą! Ty już wiesz Pawełku, ty już wiesz…

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.