FEN

FEN ogłosiło pojedynek bez wiedzy zawodnika? Fighter odpowiada! „Nic mi nie wiadomo, że walczę”

Za nami gala FEN 39. W trakcie wydarzenia organizacja za pośrednictwem social mediów ogłosiła pierwsze starcia, które zobaczymy na kolejnym wydarzeniu.

Gala Fight Exclusvie Night 40 odbędzie się dopiero w czerwcu, jednak organizacja już teraz rozpoczęła promocję. Na wydarzeniu w Ostródzie dojdzie do dwóch pojedynków mistrzowskich. O pas kategorii półśredniej Cezary Oleksiejczuk zmierzy się z Kamilem Kraską. Natomiast stawką walki Marcin Naruszczka vs Piotr Kuberski będzie tytuł dywizji średniej.

Organizacja ogłosiła również trzecie zestawienie, które zobaczymy na gali w Ostródzie. Zapowiedziane zostało bowiem starcie Adama Kowalskiego, który ma zmierzyć z Wojciechem Januszem.

Informacje o nadchodzących pojedynkach FEN udostępniło między innymi na swoim Instagramie. Co ciekawe, w komentarzu odpowiedział Adam Kowalski, który zdradził, że nie wie nic na temat rzekomego pojedynku z „Kulkinho”.

– Proszę usunąć.

Nic mi nie wiadomo, że walczę – napisał w komentarzach.

Odpowiedź fightera szybko jednak zniknęła z social mediów. Jak dowiedział się dziennikarz MMA-Bądź na bieżąco Hubert Mściwujewski, to nie zawodnik usunąć swój komentarz. Musiała więc zrobić to organizacja. Na ten moment nie wiadomo, czy na pewno dojdzie do zapowiedzianej walki.

Źródło: Instagram/Twitter

Sprawdź!  Ranking polskich zawodników MMA. Niedzielski nowym liderem w wadze piórkowej. Awans Różańskiego, Pudzianowskiego i Bekus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.