MMA

Federacja „Trybsona” oferuje milion złotych za wygranie turnieju! Na ten moment sprzedano… 12 biletów!

Paweł „Trybson” Trybała postanowił otworzyć własną organizację i oferuje naprawdę wielkie pieniądze. Problem w tym, że wydarzenie nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem.

Po wielkim sukcesie odniesionym przez FAME powstaje co raz więcej federacji freakowych. Swoich sił postanowił spróbować również „Trybson”, który w przeszłości walczył dla Free Fight Federation czy FEN i założył on własną organizację Fist Universe.

Kibice nie są zainteresowani galą „Trybsona”?

– Gala sportów walki Fist Universe, to wydarzenie, które zostało oparte na filarach rywalizacji bokserskiej w formie turniejowej. Nasi zawodnicy walczą w innowacyjnych ochraniaczach dłoni, które samodzielnie stworzyliśmy od A do Z, dzięki czemu efektowność i efektywność pojedynków stoi na najwyższym poziomie – w taki sposób reklamuje się federacja Fist Universe.

Co ciekawe, organizacja planuje turniej, w którym wezmą udział freak fighterzy. Nagroda główna jest naprawdę wysoka, gdyż wynosi aż milion złotych. Jest jednak pewien problem, gdyż wydarzenie nie przyciągnęło uwagi kibiców.

Początkowo „Trybson” zapowiadał, że pierwsza gala odbędzie się 7 maja. Ostatecznie została jednak przełożona na piątek 17 czerwca. Do gali zostało więc 6 dni, a na wydarzenie sprzedano zaledwie kilkanaście biletów.

Sprawdź!  Conor McGregor przewiduje przebieg walki z Poirierem: "Skończę go, jego nos będzie potrzebował plastyki" [FOTO]

Na ten moment na pierwszą edycję Fist Universe dostępne są miejsca w trzech sektorach i wykupionych zostało zaledwie 12 biletów. Dla porównania High League 10 dni przed drugą galą wyprzedało 13 tysięcy miejsc w Tauron Arenie.

Natomiast FAME na 14 edycję wyprzedało wszystkie bilety już trzy tygodnie przed wydarzeniem, które odbyło się również na największym obiekcie sportowo-widowiskowym w Polsce.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.