FAME MMA

Federacja FAME MMA zabrała głos w sprawie Włodarczyka! „Olać takie biznesy”

Federacja FAME MMA skomentowała duże zamieszanie z main eventem nadchodzącej gali. Wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy w klatce Krzysztofa Włodarczyka.

Transfer „Diablo” do federacji freakowej był dużym hitem. Były mistrz świata podczas wrześniowej gali w Krakowie miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą i zadebiutować w formule MMA. W miniony wtorek głos zabrał jednak jego promotor, który oświadczył, że do walki nie dojdzie.

Na swoim Twitterze Andrzej Wasilewski napisał – Wydarzenie bez precedensu w obszarze eventow zwanych freak fightami. Fame ogłosiło walkę Diablo bez jego zgody, bez sfinalizowania kontraktu. Od wczoraj rozpoczęło sprzedaż biletów na jego występ 2.09. A to nieprawda. Brzydka sprawa. Diablo ma walkę bokserską na jesieni – następnie dodał – Ogłosili coś, czego nie będzie.

FAME MMA komentuje zamieszanie z „Diablo”

Na Twitterze federacji FAME MMA pojawiła się odpowiedź. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach poznamy nowy main event nadchodzącej gali:

– K#@wa, to się zaczął tydzień dobrze. Krzysztof, mimo że „nie wyraził zgody” na publikowanie swojego wizerunku, WRZUCIŁ NA SWÓJ PROFIL POST I INSTASTORIES z ogłoszeniem udziału na FAME 19. Powtórzę: nie zgodził się na publikację, ale sam wrzucił.

– Dodatkowo WZIĄŁ UDZIAŁ W SESJI ZDJĘCIOWEJ I ROZPOCZĄŁ PRZYGOTOWANIA DO WALKI NA FAME 19 w klubie u Trenera Oknińskiego. Menadżerka Krzysztofa, z którą pracownicy FAME akceptowali terminy nagrań i programów live, też zapewne potwierdzała wszystko bez wiedzy Krzysztofa.

– Pisząc WITAMY W PIEKLE przy ogłaszaniu Krzysztofa DIABLO Włodarczyka, nie o takie piekło nam chodziło. W każdym razie… jeżeli Krzysztof po kilku treningach MMA nagle poczuł niechęć do walki, to zmuszać go nie będziemy. Taka współpraca na siłę to żadna promocja gali. Olać takie biznesy. Andrzejowi Wasilewskiemu i Krzysztofowi Włodarczykowi gratulujemy profesjonalizmu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.