FAME MMA

FAME zaoferowało Murańskiemu 1 zł za walkę! Nie dojdzie do starcia z „Szalonym Reporterem”?

Doszło do sporego zamieszania w sprawie pojedynków, jakie Jacek Murański miał stoczyć na gali FAME 15. Wygląda na to, że zamiast dwóch walk w jego wykonaniu, zobaczymy tylko jedną.

Już w piątek dojdzie do dwóch rewanżów, pomiędzy Arkadiuszem Tańculą oraz Mateuszem i Jackiem Murańskim. Najpierw „Aroy” wyjdzie do klatki z młodym „Muranem”, a następnie z jego ojcem. Jeśli jednak nie będzie w stanie, w walce zastąpi go „Szalony Reporter”.

Podczas pierwszej konferencji Jacek ogłosił, że może stoczyć dwie walki podczas FAME 15. Sam zaproponował, żeby najpierw zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą, który będzie zmęczony po pierwszym starciu, a następnie zmierzy się z debiutującym „Szalonym Reporterem”.

FAME zaoferowało Murańskiemu 1 zł za walkę

Gala FAME MMA 15 odbędzie się tym razem w piątek, o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV, aby wykupić dostęp kliknij ten link. Łącznie na karcie walk 9 pojedynków, w tym dwa rewanże Tańculi z Murańskimi, main event o pas „Królowej freak fightów” oraz starcie byłego mistrza KSW Wrzoska z raperem „Sariusem”.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15

Federacja przystała na takie warunki, jednak nie zamierzała płacić Jackowi za to starcie. Podczas wczorajszej konferencji wyszło na jaw, że nie dojdzie do drugiego pojedynku starego „Murana”. Jeśli Tańcula wyjdzie z nim do klatki rzymskiej, oznacza to, że „Szalony Reporter” w ogóle nie zawalczy podczas FAME 15.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek szczerze o freak fightach: "Obok starcia o pas i uczestnictwa w TUF o tej walce będę opowiadał wnukom"

Negocjacje są zakończone, że jej nie będzie. Jacek wbrew temu, co powiedzieliście, że za taką samą stawkę, wtedy nic nie odpowiedział i teraz chce pieniążki za tę walkę. Federacja powiedziała mu, że nie wypłaci, no i on nie będzie walczył – wyjaśnił „Szalony Reporter”.

W odpowiedzi Murański zdradził, że FAME zaproponowało mu symboliczną złotówkę za drugą walkę:

– Słuchaj frajerze, ofertą za ciebie była złotówką. Poważnie. Chłopaki, oferta za walkę z nim, to była złotówka. Ja za złotówkę, to mogę dla przyjemności, ale nie za złotówkę. Federacja wyceniła tego szczura na jeden złotych.

Kursy bukmacherskie na walki Murańskich

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Kursy jeszcze kilka dni temu na starcie z Mateuszem były wyrównane i wynosiły 1.82. Aktualnie bukmacher w roli faworyta stawia Arkadiusza Tańculę:

Sprawdź!  Gola i "Don Kasjo" starli się podczas konferencji prasowej. "Żaliłeś się, że Rafał wziął Murańskiego na galę!"

Pomimo tego, że będzie to jego druga walka, Arkadiusz Tańcula nie powinien mieć większych problemów z Jackiem Murańskim. Nawet jeśli starszy z freak fighterów w poprzednim pojedynku wyszedł do klatki z kontuzją, „Aroy” nadal jest ogromnym faworytem.

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.