FAME MMA

FAME oferowało mu milion złotych za walkę z Jackiem Murańskim! Odrzucił propozycję!

Arkadiusz Tańcula zdradził zaskakujące informacje. Podał nazwisko zawodnika FAME, który odrzucił propozycję walki z Jackiem Murańskim, mimo że proponowano mu milion złotych.

„Aroy” liczył na to, że ostatnim starciem zakończy karierę Jacka Murańskiego. Razem z „Szalonym Reporterem” głośno mówił o tym, że federacje nie powinny więcej oferować mu pojedynków, a żadni rywale nie powinni przyjmować ofert walki ze starym „Muranem”.

Jacek przyciąga jednak wielu widzów przed ekrany i oczywiste było, że prędzej czy później powróci do klatki. Jak się okazuje, zawalczy już na kolejnej gali FAME 16. Jego rywal zapewne zostanie oficjalnie ogłoszony podczas dzisiejszej konferencji.

FAME oferowało milion złotych za walkę z Jackiem Murańskim!

Jak zdradził sam Tańcula FAME złożyło kilka ofert, zanim znalazło rywala dla „Murana”. Propozycję dostał „Szalony Reporter”, „Nitro” oraz „Takefun”.

Wszyscy mogli zarobić duże pieniądze, jednak największa stawka została zaproponowana ostatniemu z zawodników. Ten jednak nie zgodził się na walkę nawet za milion złotych!

Nikt nie chciał się z nim bić. „Szalony Reporter” dostał 300 tysięcy, proponowali potem 500 tysięcy za walkę z nim, odmówił. „Takefun” dostał milion, odmówił. „Nitro” też dostał w chuj pieniędzy, odmówił – zdradził Tańcula w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco.

Sprawdź!  Zawodnik FAME zaatakowany na imprezie? "Szewcu" pokazał zakrwawioną twarz!

Ujawnił również, że to Robert Pasut będzie rywalem Jacka Murańskiego. Mocno nie spodobało mu się to, że przyjął ofertę i nazwał freak fightera… „sprzedajną kur*ą”:

– Jak Pasut tak lubi się przebierać, to niech przebierze się za kurwę, bo tak się zachował, jak sprzedajna kurwa. Wszyscy odmówili, a on to wziął. Wydaje mi się, że nie dostał 200 tysięcy i się ucieszył, bo wiesz, nikt nie chce się z nim bić. Mam nadzieję, że internet to zbojkotuje i mu się odbije czkawką.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.